۱ نفر
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳
اعلام فهرست تیم ملی وزنه‌برداری

خبر ورزشی نوشت: فهرست اولیه نفرات حاضر در اردو برای حضور در جام بین المللی وزنه‌برداری ترکیه که مسابقات کسب سهمیه المپیک به شمار می‌رود، مشخص شد.

 به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، تورنمنت بین المللی وزنه‌برداری نعیم سلیمان اوغلو که ۱۴ تا ۱۷ نوامبر (۲۳ تا ۲۶ آبان ماه) به میزبانی شهر غازیانتپ ترکیه برگزار می شود، عرصه کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز به شمار می‌رود.

در همین راستا، تیم ملی کشورمان در دو بخش آقایان و بانوان در این پیکارها شرکت می‌کند تا بتواند به جمع آوری امتیازات مورد نظر برای انتخاب دو نفر نهایی برای حضور در المپیک بپردازد.

بر این اساس، اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی نیز از فردا در محل کمپ تیم‌های ملی وزنه برداری در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می شود. این اردو و تمرینات، منتهی به انتخاب و اعزام تیم منتخب به مسابقات ترکیه خواهد شد.

سهراب مرادی، سیدایوب موسوی، رضا بیرالوند، علی هاشمی، حسین سلطانی، علی میری، علیرضا زارع پور و صالح چراغی نفرات دعوت شده به اردوی آقایان هستند. محمدحسین برخواه (سرمربی)، وحید ربیعی و علی جباری (مربی) کادر فنی تیم هستند.

پریسا جوانفکریان، سیدالهام حسینی، فروغ یونسی و ریحانه صیدی بانوان حاضر در این اردو هستند. سعیده رجبی به عنوان مربی و اکبر خورشیدی به عنوان مشاور فنی در این تیم فعالیت خواهند داشت.

255 41

کد خبر 1313996

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =