ماجرای اسپانسر ۱۳ دلاری پرسپولیسی جدید استقلال چیست؟

دنیای ورزش تورنتو نوشت: مدیرعامل باشگاه استقلال همزمان با صدور حکم مشاور برای امیر سلطانی مدیر پیشین باشگاه استقلال خوزستان و صبای قم، حکم مشاوره دیگری هم برای فردی به نام محمد مهدیان صادر کرد. 

درباره امیر سلطانی ، این حکم اگرچه بعد از حدود دو ماه صادر شد اما حکمی بود برای کسی که در این چند وقت توانست استقلال را از یک بن بست بزرگ نجات دهد. امیر سلطانی کسی بود که توانست استقلال و استراماچونی را با زبان مشترک به نقطه همکاری مجدد برساند. 
دو طرف بعد از شروع ناامیدکننده همکاری در آستانه جدایی بودند و این اتفاق بعد از رفتن علی خطیر تشدید هم شده بود. 
ولی حضور سلطانی توانست اوضاع را طوری بهتر کند که حالا استقلال روی ریل افتاده، خبری از انتقادهای آتشین نیست و رسانه های اینالیایی هم حرفی از جدایی مرد ایتالیایی نمی نویسند.
استقلال حالا چند برد آورده و استراماچونی در اوج محبوبیت است.
اما مشاور دوم مدیر حسابی جنجالی شده است. مدیر جوانی که شرکتی تبلیغاتی دارد. دوره ای به پرسپولیس و دوره ای هم به داماش کمک مالی کرده و از سال قبل همراه با فرد دیگری به نام ابرا ادعا کرده بودند استقلال را می خرند. او وارد هیات مدیره شده تا شاید خریدار بعدی آبی ها باشد اما جالب این است که اخیرا پندار توفیقی درباره این خریداران و ادعای کمک شان به استقلال برای طلب جباروف گفته بود فقط ۱۳ دلار به تیم کمک کرده اند!
حالا آنها وارد باشگاه تحت مدیریت فتحی شدند و حکم رسمی گرفته اند!

255 41

کد خبر 1314001

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =