۰ نفر
۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
حضور پرشور پرسپولیسی‌ها در بوشهر

خبر ورزشی نوشت: هواداران تیم فوتبال پرسپولیس برای حمایت از تیم خود در برابر شاهین شهرداری، از شهرهای جنوبی کشورمان خود را به بوشهر رسانده‌اند تا در ورزشگاه شهید مهدوی حاضر شوند.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس تهران شامگاه پنجشنبه از طریق پرواز وارد فرودگاه بوشهر شدند.
هواداران زیادی برای استقبال از بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس خود را به فرودگاه و محل هتل این تیم رسانده بودند؛ به طوری که ازدحام جمعیت سبب شد بازیکنان برای ورود به هتل دچار مشکل شوند.
از شب گذشته تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس از شهرهای جنوبی کشورمان از جمله خوزستان، فارس و هرمزگان خود را به بوشهر رسانده‌اند تا امروز دیدار در برابر شاهین شهرداری بوشهر را در ورزشگاه تماشا کنند و از تیم خود حمایت کنند.
مهدی رسول‌پناه و علی رغبتی دو عضو هیات مدیره پرسپولیس همراه با کادر فنی و بازیکنان به بوشهر سفر کرده‌اند. امروز محمد حسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه نیز به بوشهر سفر می‌کند تا در اردوی قبل از دیدار تیمش حضور داشته باشد.
صبح امروز تعدادی از هواداران پارس جنوبی جم برای حمایت از شاهین شهرداری وارد بوشهر شدند تا نماینده فوتبال استان را برابر پرسپولیس حمایت کنند.
هواداران پرسپولیس از شب گذشته در بوستان‌ها و کنار ساحل مشغول استراحت هستند و تعدادی از آن‌ها نیز در خیابان‌های اطراف استادیوم حضور دارند.
بر اساس تصمیم شورای تامین استان بوشهر سامانه بلیط فروشی ساعت ۷ صبح امروز بسته شد. روز گذشته اعلام شد تمامی بلیط‌های جایگاه هواداران پرسپولیس به فروش رفته است. برای این مسابقه ۲۲ جایگاه ورزشگاه شهید مهدوی در اختیار هواداران شاهین شهرداری بوشهر قرار می‌گیرد.
دیدار شاهین شهرداری بوشهر و پرسپولیس از هفته هشتم لیگ برتر امروز از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می‌شود که بیژن حیدری این مسابقه را قضاوت می‌کند.

255 41

کد خبر 1314107

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =