پرسپولیس با هت‌تریک علیپور شاهین را پنج‌تایی کرد

در ادامه رقابت‌های هفته هشتم لیگ نوزدهم از ساعت 16:34 امروز تیم‌های شاهین بوشهر و پرسپولیس به مصاف هم رفتند و در نهایت قرمزهای پایتخت به برتری پرگل مقابل حریف رسیدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در جریان یکی از هفت بازی امروز هفته هشتم لیگ نوزدهم تیم فوتبال شاهین بوشهر از ساعت 16:45 میزبان پرسپولیس بود و در نهایت شاگردان گابریل کالدرون به برتری پرگل مقابل حریف خودشان رسیدند. پرسپولیسی ها که هفته گذشته هم پیکان را شکست دادند، در این هفته به دومین برد متوالی این فصل خودشان رسیدند و 15 امتیازی شدند.

در نیمه اول مسابقه و از همان ابتدا شاگردان کالدرون کار را هجومی آغاز کردند. علی علیپور خیلی زود و در دقیقه 6 روی پاس مهدی ترابی موفق به باز کردن دروازه شاهین شد. این اولین گل علیپور در لیگ نوزدهم بود که بعد از هشت هفته بالاخره به ثمر رسید تا اینطور طلسم گل نزدن های آقای گل پرسپولیس شکسته شود. در ادامه همین نیمه باز هم پرسپولیس بود که بیشتر از حریف حمله می کرد. در دقیقه 29 این وحید امیری بود که دومین گل پرسپولیس را وارد دروازه شاهین کرد. در این نیمه شاهینی ها زور حمله کردن به سمت دروازه پرسپولیس را نداشتند و موقعیت خطرناکی روی دروازه قرمزها ایجاد نکردند. در ادامه بازی در نیمه اول علی علیپور روی پاس محمد نادری پرسپولیس را برای سومین بار از حریف پیش انداخت تا هم خودش دبل کرده باشد و هم روند کم گل زدن های تیمش را بهبود ببخشد.

نیمه دوم بازی دو تیم هم در شرایطی آغاز شد که فرشاد احمدزاده از پرسپولیس جای زننده گل دوم پرسپولیس یعنی علی علیپور را در زمین گرفت. در این نیمه هم بازی با برتری پرسپولیس شروع شد. بعد گذشت 10 دقیقه از نیمه دوم علی علیپور برای بار چهارم دروازه شاهین را باز کرد تا از خودش در این بازی هت تریک ثبت کرده باشد. در این نیمه برخلاف نیمه اول بازیکنان شاهین دو، سه باری به سمت دروازه پرسپولیس حمله کردند و حتی توپ را به تیر دروازه بیرانوند هم کوبیدند اما موفق به باز کردن دروازه نشدند. همین گل نزدن های شاهین کافی بود تا پرسپولیسی ها بار دیگر دروازه حریف شان را باز کنند. در دقیقه 66 شجاع خلیل زاده که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمده بود، در بدو ورود به زمین دروازه حریف را باز کرد و گل پنجم تیمش را به ثمر رساند.

43257

کد خبر 1314204

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =