کالدرون: بابت رفتار شجاع و سیدجلال از آنها تشکر می‌کنم

گابریل کالدرون در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل شاهین بوشهر حاضر شد و در خصوص این مسابقه صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال پرسپولیس امروز در بوشهر مقابل شاهین به برتری 5-0 رسید. گابریل کالدرون بعد از این برتری در نشست خبری تیمش حاضر شد و در خصوص این بازی گفت: به بازیکنانم بابت این بازی تبریک می گویم. ما در همه 90 دقیقه در این بازی سرتر بودیم. بابت گل هایی که زدیم خیلی خوشحالم. خوشحالم بابت اینکه علیپور که گل زد و اعتماد به نفس خود را به دست آورد. از همه هواداران تشکر می کنم که صبوری کردند تا ما به اینجا برسیم. ما شایستگی این برد را داشتیم، از دقیقه اول دیدید که چطور به حریف فشار آوردیم. دیدید که چطور گروهی بازی کردیم و این چیزی است که من دنبال آن بودم. بازیکنان می دانستند من چه می خواهم و آن را در زمین انجام دادند. بازیکنانم ساده بازی کردند و تیم حریف گزینه‌ای نداشت. در نیمه دوم کمی شل بازی کردیم و دیدم که حریف قدرتمندی داریم. این نشان داد که اگر به آن ها فرصت بدهیم می توانند دردسر ایجاد کنند.

کالدرون همچنین در خصوص نیمکت نشینی شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی گفت: همیشه تصمیماتی که می گیرم را می پذیرم. بازیکنانی که گفتید مهم هستند اما مصدومیت داشتند. به همین دلیل کسانی را بازی دادم که ریتم بهتری داشتند. بابت رفتار این 2 بازیکن تبریک می گویم که به منافع تیم خودشان فکر می کنند. به خصوص سید جلال حسینی که چه بازی کند چه نه به منافع تیم فکر می کند.

او همچنین در خصوص ادامه روند تیمش گفت: ما امروز بهترین بازی خودمان را انجام دادیم. ما به زمان نیاز داشتیم و هر چه بیشتر زمان بگذرد باز هم از این بازی ها از ما می بینید. من می دانم چه می خواهم و از بازیکنانم تشکر می کنم که امروز بازی خوبی انجام دادند.

43257

کد خبر 1314219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =