پرداختن به ورزش، سرمایه گذاری است / تلاش در راستای افزایش سرانه ورزش لرستان

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان ورزش را ظرفیتی بزرگ برای الگو سازی و فرهنگ سازی در جامعه به ویژه برای جوانان دانست.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سید علی کریمی  به مناسبت هفته تربیت بدنی با اشاره به ظرفیت های گوناگون ورزش در ابعاد مختلف قهرمانی ، بانوان لزوم توجه ویژه به تاکید مقام معظم رهبری بر ورزش همگانی ،پرداختن به ورزش را سرمایه گذاری عنوان کرد و در ادامه گفت: ورزشکاران لرستان در میادین مختلف توانسته اند پرچم پرافتخار ایران اسلامی را به اهتزاز در آورند و موجب سربلندی همه ایران شوند همچنین کسب مدال طلای میلاد عارفی مقام در رشته ووشو و رضا بیرانوند در وزنه برداری از جمله این قهرمانی هاست .

سیدعلی کریمی در ادامه به حضور بانوان لرستانی در رقابت های مهم و بزرگ جهانی یاد کرد و گفت:  این بانوان ورزشکار دفاع از ارزشها و اعتقادات را برلذت قهرمانی انتخاب کردند و با حفظ حجاب خود تبدیل به الگوهای اخلاقی و فرهنگی در جامعه شده اند.

وی  که در نماز جمعه خرم آباد سخنرانی می کرد توسعه و گسترش ورزش همگانی را در گرو حمایت و همکاری همه دانست و تصریح کرد : ورزش همگانی در جامعه و برای آحاد مردم نشاط و تندرستی به همراه می آورد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در ادامه با بیان اینکه سرانه ورزشی استان در حال حاضر ۵۸ سانتیمتر است تاکید کرد، نیاز جامعه به فضاها و اماکن ورزشی بیشتر این مقدار است که ما با میانگین کشوری فاصله داریم و تلاش بر این است که این فاصله کم شود.

46

کد خبر 1314560

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =