رسانه های مردم را از عملکرد خدمتگزاران خود آگاه کنند

استاندار البرز گفت: اکنون با همکاری، وحدت و تعاملی که مجموعه مسئولان استان دارند، مدیران مجاهدت های خاموشی را رقم می زنند که امید است با همراهی همیشگی رسانه ها، مردم از عملکرد خدمتگزاران خود آگاه شوند.

به گزارش خبرآنلاین، عزیزاله شهبازی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان با قدردانی از همراهی و تعامل مدیران استان، افزود: از سال گذشته با این وحدت و همدلی توانستیم علاوه بر تحریم ها، خطر سیل را نیز پشت سر بگذاریم و همچنین در برگزاری مراسم اربعین حسینی نیز بسیار شاخص ظاهر شویم.

وی ادامه داد: تدابیر ویژه ای برای زائران اربعین اندیشیده شد که یکی از آنها اعزام ۱۶۰ اتوبوس به مرز خسروی برای بازگشت زائران بود.

شهبازی گفت: افزایش زائران و خدمات ارائه شده از البرز نسبت به سال گذشته بیش از ۲ برابر بود و ۵۶ موکب این استان بسیار درخشیدند.

وی با اشاره به اهمیت شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، افزود: در بارندگی ها باید به سهولت و امنیت تردد در محورهای البرز توجه شود و محور کرج-چالوس و آزادراه تهران_کرج نقطه شاخص خطر در این شرایط محسوب می شوند.

استاندار البرز اضافه کرد: در سال آبی گذشته بواسطه بارش های شدید، خطرات بسیاری البرز را تهدید می کرد که با برنامه ریزی های صورت گرفته توانستیم بحران را مدیریت کنیم.

وی با بیان اینکه بزرگنمایی مشکلات و سیاه نمایی شرایط، راه نفوذ دشمنان را باز می کند، گفت: رسانه های استان جهت اخطار، آموزش و آگاهی بخشی به مردم برای کاهش مخاطرات، نقش بسزایی داشتند که این حضور و همراهی را ارج می نهیم.

شهبازی با تاکید براینکه باید هر گونه تصمیم گیری در خصوص محور کرج-چالوس با هماهنگی البرز صورت گیرد، افزود: تمامی مسائل امنیتی، ترافیکی، انتظامی، نگهداری و حفاظتی این محور مربوط به البرز است از این رو باید بتوانیم تصمیمات مواقع ضرور را در موعد مقرر در استان اتخاذ کنیم.

وی عنوان کرد: ضمن قدردانی از رسانه ملی، انتظار می رود که صدا و سیما در کنار نقدهای سازنده و بدور از بزرگنمایی، در انعکاس عملکرد نظام برای امیدافزایی به جامعه طبق منویات مقام معظم رهبری، کارگزاران نظام در البرز را بیشتر یاری کند.

استاندار البرز گفت: مدیران استان به حق در حال کار جهادی هستند و علی رغم محدودیت های اعتباری، پروژه های بزرگی را در دستور کار قرار داده اند که گازرسانی به روستاها و بخش محور کرج-چالوس یکی از اهم آنها محسوب می شود.

شعبازی بیان کرد: اداره گاز اقدامات بزرگی در جذب بودجه انجام دادند و فعالیت آنها نیز قابل تقدیر است.

وی افزود: شرکت توزیع برق استان نیز با اقداماتی که انجام داده توفیق یافته است که خاموشی های البرز را ۸۰ درصد کاهش دهد.

شهبازی ادامه داد: شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج نیز با پرداختن به پروژه های مهم استان و تکمیل پروژه های بلاتکلیف و نیمه کاره گذشته، توانستند زیرساخت های شهر را ارتقا دهند که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه در بارش های اخیر هیچ گونه مشکل حادی در معابر شهر وجود نداشت، گفت: در بارندگی های روزهای گذشته شاهد حضور شهردار کرج و نیروهای شهرداری برای پیشگیری و ساماندهی آبگرفتگی معابر بودم.

استاندار البرز اضافه کرد: اکنون با همکاری، وحدت و تعاملی که مجموعه مسئولان استان دارند، مدیران مجاهدت های خاموشی را رقم می زنند که امید است با همراهی همیشگی رسانه ها، مردم از عملکرد خدمتگزاران خود آگاه شوند.

وی گفت: براساس پیش بینی های صورت گرفته، امسال به شکل چشم گیری شاهد نزول رحمت الهی خواهیم بود از این رو باید طی برنامه ریزی و نظارت مستمر برای پیشگیری از مخاطرات احتمالی اقدام کنیم

46.

کد خبر 1314715

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =