۵ نفر
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
آبگرفتگی حادی در کرج مشاهده نشد

فارس نوشت: استاندار البرز با بیان اینکه مشکل و آبگرفتگی حادی در سطح شهر کرج مشاهده نشد، گفت: انتظار می رود البرزی ها همراهی لازم را با خدمتگزاران خود داشته باشند.

عزیزالله شهبازی، استاندار البرز پیش از ظهر امروز در بازدید و نظارت معابر شهری و روند تردد مردم با توجه به بارندگی های دو روز اخیر گفت: پاکبانان در سطح استان با مدیریت شهرداری کرج تلاش های بسیاری برای ساماندهی آبراه های شهری داشتند.

استاندار البرز با بیا اینکه براساس گزارش های ارائه شده از سوی مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر کرج برای بارندگی های آینده تمهیدات لازم اندیشیده شده است، اظهار کرد: از آموزش و پرورش البرز انتظار می رود که اطلاع رسانی به موقع در خصوص تعطیلات به واسطه برودت هوا و نزولات جوی را داشته باشد تا خانواده ها به دلیل عدم آگاهی در معابر و خیابان ها گرفتار ترافیک نشوند.

وی اضافه کرد: اقدامات و برنامه ریزی های خوبی برای پاییز و زمستان توسط مدیریت شهری کرج صورت گرفته اما انتظار می رود که در صورت لزوم هر چه سریع تر نسبت به بروز رسانی امکانات و تجهیزات اقدام کنند.

شهبازی با بیان اینکه مشکل و آبگرفتگی حادی در سطح شهر کرج مشاهده نشد، مطرح کرد: از البرزی ها نیز انتظار می رود همراهی لازم را با خدمتگزاران خود داشته باشند.

46

کد خبر 1314436

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =