انصاری فرد خطاب به سرمربی پرسپولیس:معرفت شما را جبران می‌کنیم

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: مدیر عامل، سرمربی و مدیر تیم پرسپولیس در نشست امروز خود در باره مسایل مختلف مربوط به تیم با یکدیگر گفت‌وگو داشتند و باشگاه از صبوری سرمربی و همکارانش و کلیه اعضای تیم در این ارتباط تقدیر و تشکر کرد.

بنا بر اعلام حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه، در جلسه امروز (یکشنبه)  محمدحسن انصاری فرد با گابریل کالدرون و افشین پیروانی، درباره مسائل مالی مربوط به تیم نیز گفت‌وگو شد. در این نشست مدیر تیم و سرمربی از مدیرعامل درباره وضعیت و زمان پرداخت دستمزدهای بازیکنان سؤال کردند. در این ارتباط از سوی باشگاه مطالبی در باره برنامه‌های در دست اقدام تشریح و زمانبندی تقریبی برای پرداخت‌ها اعلام شد.

محمدحسن انصاری‌فرد همچنین خطاب به کالدرون گفت: شما هر بار که با هم جلسه داشتیم درباره مسائل مالی بازیکنان سؤال و پیگیری کردید و درباره خودتان حرفی نزدید. این مسئله واقعاً جای تقدیر دارد و بسیار ارزشمند است. انصاری‌فرد به کالدرون گفت: همان‌طور که گفتید دریافتی بازیکنان بین 10 تا 12 درصد بوده است در حالی که برخی بابت فصل قبل هم مطالباتی دارند. من از طرف باشگاه، بسیار ممنونم. از تعامل و صبوری شما، همکاران‌تان و دیگر اعضای تیم از جمله بازیکنان تشکر می‌کنم و باز تأکید می‌کنم که بسیار ارزشمند و قابل تحسین است که شما کمترین دریافتی را داشتید، ولی در این باره با ما حرفی نزدید و فقط درباره وضعیت اعضای تیم می‌پرسید. مطمئن باشید معرفت شما، کادر فنی و بازیکنان و همه اعضای تیم را با جبران جواب می‌دهیم.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین به سرمربی این تیم خاطر نشان کرد: مطمئن باشید، هواداران پرسپولیس هم این مسائل را می‌بینند و واکنش‌های متناسب و قدرشناسانه نسبت به تیم خودشان و عوامل آن دارند. این بسیار مهم و تأثیرگذار است که شما و بازیکنان با وجود این مشکلات مالی تمام تمرکز و تلاش خود را روی نتیجه گرفتن و تأمین خواسته هواداران گذاشته‌اید. به باشگاه هم این فرصت را داده‌اید تا برای حل چالش مالی چاره‌اندیشی مؤثر داشته باشد. این یک واقعیت است که با توجه به شرایط موجود و کنونی نیاز داریم سطح درآمد باشگاه را به شکل قابل توجهی بالا ببریم تا از عهده هزینه‌ها و بدهی‌ها بر بیاییم و ان‌شاءالله بسیار امیدواریم که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده اتفاقات خوبی از نظر افزایش درآمدها رخ دهد.

انصاری‌فرد همچنین گفت: ما مذاکرات خوبی داشته‌ایم که در هیئت مدیره هم بررسی شده و به توافق رسمی نزدیک است. ان‌شاءالله چالش‌های مالی باشگاه هم با همکاری همه حامیان مالی مرتفع خواهد شد.

254 251

کد خبر 1314792

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =