بازداشت عاملان کشتار یک قلاده خرس در ماکو/ عکس

ایسنا نوشت: مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: عاملین انتشار عکس کشتار خرس در ماکو شناسایی شدند.

مهران نظری با بیان اینکه در پی انتشار تصویری از شکار یک قلاده خرس در منطقه کوهستانی شهرستان ماکو واقع در آذربایجان غربی، اداره کل حفاظت محیط زیست استان موضوع را از طریق پلیس فتا پیگیری و درصدد بررسی دقیق و تکمیل پرونده علیه متخلفین در مراجع قضایی شده است، گفت: در حال حاضر پلیس فتای استان با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست اقدامات لازم را به منظور دستگیری متخلفین را انجام داده است.

ظط
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با بیان اینکه انتشار تصویر هر گونه شکارحیات وحش در فضایی مجازی جرم محسوب می شود، گفت: به محض حصول نتیجه ،گزارش تکمیلی جهت اطلاع به عموم مردم با فرهنگ و دوستداران محیط زیست اعلام خواهد شد.

نظری افزود: با توجه به اینکه در سالهایی اخیر در نواحی مرزی استان خرس قهوه ای مشاهده شده است این موضوع با حساسیت زیاد توسط این اداره کل پیگیری شده و با متخلفین طبق مقررات زیست محیطی بر خورد خواهد شد.

وی گفت: انتشارتصویر هر گونه شکارحیات وحش در فضایی مجازی جرم محسوب شده و با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از عموم مردم با فرهنگ و دوستدار محیط زیست استان درخواست نمود در صورت مشاهده هر گونه تخریب زیست محیطی‌، شکار حیوانات وحشی و انتشار تصاویر حیات وحش شکار شده در شبکه های اجتماعی مراتب را به یکی از ادارات حفاظت محیط زیست در سطح استان اطلاع دهند.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1315031

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =