درآمد ارزی ۳ میلیون و ۲۷۵ هزار دلاری در کمتر از یک دقیقه / ۱۱ هزار تن LPG از بورس انرژی صادر شد

​​​​​​​ پس از تجربه موفق شرکت ملی گاز ایران در صادرات ۱۳٫۵۰۰ تن گاز مایع از طریق رینگ صادراتی بورس انرژی، امروز نیز دو محموله گاز مایع با حجم ۱۱ هزار تن در کمتر از یک دقیقه معامله و صادر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از بورس انرژی، پس از تجربه موفق شرکت ملی گاز ایران در صادرات ۱۳٫۵۰۰ تن گاز مایع از طریق رینگ صادراتی بورس انرژی ایران امروز دو شنبه نیز دو محموله گاز مایع با حجم کلی ۱۱ هزار تن روانه میز فروش رینگ صادراتی بورس انرژی شد که در کمتر از یک دقیقه با موفقیت معامله و رهسپار آنسوی مرزهای ایران شد.

این معامله شامل داد و ستد دو محموله به حجم ۵٫۰۰۰ تن و ۶٫۰۰۰ تن گاز مایع(LPG) تولیدی فاز ۱۹ مجتمع گاز پارس جنوبی است که با روش کشف پریمیوم منهای ۶۵ به قیمت جذاب هر تن ۲۹۷.۵ دلار فروخته شده است.

به این ترتیب شرکت ملی گاز ایران توانست نخستین گاز مایع صادراتی فاز ۱۹ مجتمع پارس جنوبی از طریق بورس انرژی ایران را به ارزش ۳ میلیون و ۲۷۵ هزار و ۵۰۰ دلار به بازار های خارجی صادر نماید.

طی کمتر از یک ماه اخیر شرکت ملی گاز ایران توانسته است از طریق بستر شفاف و متشکل بورس انرژی ایران ۲۴ هزار و ۵۰۰ تن گاز مایع را با جذاب ترین قیمت رقابتی رهسپار آنسوی مرزهای کشور نماید.

۲۲۶۲۲۶

کد خبر 1315175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =