معرفی گران‌ترین خودروها در سال ۲۰۱۹

هر ساله کمپانی های خودروسازی تمام سعی خود را در ساخت خودرویی برتر از تولیدات کمپانی رقیب بکار می‌گیرند، در این راستا امکانات ویژه ای برای آن خودرو در نظر می گیرند که آن را از سایر خودرو ها متمایز کند و همین امر باعث افزایش قیمت خودرو می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فهرست گران‌ترین خودروهای جهان سالانه دگرگون می شود چراکه کمپانی های خودروسازی در رقابت تنگاتنگی با یکدیگر قرار دارند و هر کدام به دنبال رونمایی از محصولی منحصر به فردی هستند و به تبع با گذاشتن آپشن های بیشتر بر روی خودروهای خود مبلغ بیشتری برای فروش آن دریافت خواهند کرد.

همیشه نام برخی از کمپانی های خودروسازی در فهرست گران ترین ها ثابت است که در این میان می توان از کمپانی های خودروسازی فراری، بنز، لامبورگینی، استون مارتین و بوگاتی یاد کرد. در فهرست گران ترین خودروهای سال ۲۰۱۹ نام این کمپانی ها دیده می شود.

در جایگاه دهم گران‌ترین خودرو جهان در سال ۲۰۱۹ خودرو ۳ میلیون دلاری فراری با نام Pininfarina Sergio قرار گرفته است. از این خودرو برای  اولین بار در سال ۲۰۱۳ رونمایی شد و برای ادای احترام به طراح سابق خودروهای فراری که در سال ۲۰۱۲ درگذشت نام وی بر روی این خودرو گذاشته شده است.

دلیل اصلی گران بودن این خودرو دست ساز بودن و محدود بودن آن است چرا که فقط ۶ عدد از این خودرو در جهان وجود دارد.

مشروح این گزارش را میتوانید در این لینک بخوانید.

۲۲۶۲۲۷

کد خبر 1315392

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =