استاندارد متصدی بارگیری در سامانه های هوشمند بار تدوین شد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از تدوین استاندارد متصدی بارگیری در سامانه های هوشمند بار توسط کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با همکاری گروه شتاب دهنده سن تک برای نخستین بار در کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، سید جمیل احمدی از تدوین استاندارد متصدی بارگیری در سامانه های هوشمند بار توسط کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با همکاری گروه شتاب دهنده سن تک برای نخستین بار در کشور خبر داد.

احمدی بیان کرد: در راستای توسعه کسب و کارهای نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات و نیاز مشاغل نوین به آموزش های کاربردی استاندارد فوق در 6 سرفصل و به مدت 124 ساعت بر پایه اصول طراحی شغل تحلیل و تهیه شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان افزود: این استاندارد آموزش شغل اولین استانداردی است که در همکاری با واحدهای فعال در حوزه توسعه کسب و کار پایدار اشتغال استان (تکاپو) تدوین شده است.

وی خاطرنشان کرد: این استاندارد از زیر مجموعه گروه آموزشی برنامه ریزی درسی حمل و نقل زمینی بوده که بر روی پورتال آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بارگزاری وقابل بهره برداری برای ارائه آموزش  به گروه شغلی را دارد.

46

کد خبر 1315650

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =