۱ نفر
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
ماجرای قهر زرینچه چه بود؟

فارس نوشت: سرپرست تیم فوتبال استقلال بعد از انتقادات روز گذشته تصمیم به خداحافظی از جمع آبی پوشان گرفت اما با تماس مسئولان این باشگاه مجددا امور این تیم را پیگیری کرد.

بعد از اتفاقی که روز گذشته در تمرین تیم استقلال رخ داد و استراماچونی به دلیل مهیا نبودن زمین تمرین با ناراحتی مجموعه ورزشی انقلاب را ترک کرد انتقادات زیادی به جواد زرینچه سرپرست آبی پوشان وارد شد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال بعد از این اتفاق اعلام کرد که در روز تعطیل امکان هماهنگی خط کشی زمین وجود نداشت اما خیلی‌ها عنوان کردند وی باعث شده تا آبی پوشان یک نوبت تمرین را از دست بدهند.

محمد دانشگر مدافع استقلال هم در صفحه شخصی خود نوشت: تیم دسته سومی هم شرایط ما را ندارد و شاید بهتر است ما خودمان زمین تمرین بگیریم.

بعد از این انتقادات بود که جواد زرینچه ناراحت شد و شب گذشته در گروه هماهنگی بازیکنان از بازیکنان و مجموعه آبی پوشان خداحافظی کرد. وی بعد از این انتقادات از بازیکنان استقلال حلالیت گرفت و قصد نداشت به کار خود ادامه بدهد ولی صبح امروز تماس مسئولان استقلال با زرینچه وی را از تصمیمش منصرف کرد.

درواقع زرینچه که قصد جدایی از استقلال را داشت با تماس مسئولان استقلال به سرپرستی خود ادامه خواهد داد و در تمرین امروز آبی پوشان هم شرکت خواهد کرد.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه از ساعت 18 در ورزشگاه یادگار امام به مصاف تراکتور می‌رود.

256 43

کد خبر 1315731

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =