۰ نفر
۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
چگونه زیر ۲۰ ثانیه کارت به کارت کنیم؟

شما برای رسیدن به محل کار در تاکسی هستید، درلحظه آخر متوجه می شوید که کیف پول خود را جاگذاشته و عجله دارید. دراین شرایط با استفاده از یکی از اپلیکیشن‌های پرداخت اقدام به کارت به کارت برای راننده می‌کنید. برای این کار نیاز دارید شماره ۱۶ رقمی کارت مقصد را وارد کنید، اما این کار زمانبر است.

اپلیکیشن همراه کارت با ۳ روش هوشمندانه، عملیات کارت به کارت را به زیر۲۰ ثانیه رسانده است. این روش‌ها عبارتند از:

  1. کارت به کارت بدون داشتن شماره کارت مقصد
  2. کارت به کارت با اسکن دوربین گوشی
  3. کارت به کارت با استفاده از متن کامل پیامک

کارت به کارت بدون داشتن شماره کارت مقصد 

شما می‌خواهید برای یکی از دوستان خود پول کارت به کارت کنید، اما برای گرفتن شماره کارت به او دسترسی ندارید. همراه کارت این قابلیت را ایجاد کرده است که می توانید از فهرست مخاطبان گوشی، دوست خود را پیدا کنید و مبلغ مورد نظر را کارت به کارت کنید.

کارت به کارت با اسکن دوربین گوشی

در این روش نیاز به وارد کردن شماره ۱۶ رقمی کارت نیست. در همراه کارت شما به راحتی می توانید کارت بانکی را در مقابل دوربین گوشی قرار دهید. ۱۶ رقم کارت به راحتی خوانده شده و به صورت خودکار در قسمت شماره کارت مقصد نمایش داده می‌شود.

کارت به کارت با استفاده از متن کامل پیامک

پیامکی از طرف دوست شما ارسال شده است و در آن از شما درخواست پول داشته و شماره کارت خود را نیز ارسال کرده است. با کپی کردن تمام متن و  paste کردن آن در قسمت شماره کارت مقصد، شماره کارت خوانده شده و سایر بخش های پیامک حذف می شود.

انجام سایر تراکنش‌های مالی همچون خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، و پرداخت قبض گاز، برق، آب و تلفن ثابت هم از طریق همراه کارت امکانپذیر است. برای بررسی یا دانلود این اپلیکیشن می‌توانید به وبسایت همراه کارت مراجعه کنید.

۲۱۲۱

کد خبر 1316013

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =