۱ نفر
۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵
تارتار:داوران را حلال نمی‌کنم!

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: امیدوارم داوران تصمیم درستی برای مردود اعلام کردن گل‌های ما گرفته باشند در غیر این صورت آنها را خلال نمی‌کنم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی تارتار پس از تساوی بدون گل نفت مسجد سلیمان مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی جذابی بود که دو گل هم داشت اما از سوی داور مردود اعلام شد. امیدوارم داوران تصمیم درستی گرفته باشند در غیر این صورت ما ۲ امتیاز را از این بازی از دست دادیم و نمی‌دانم داورها می‌خواهند چه پاسخی به ما بدهند. کاظمی و تیم داوری این بازی داوران خوبی هستند اما اگر حق‌مان را نداده باشند, آنها را حلال نمی‌کنم و این موضوع را به خودشان هم گفتم. اگر گل‌های ما صحیح اعلام می‌شد بعد از پایان بازی جای دو تیم در جدول عوض می‌شد.

وی ادامه داد: زیرساخت‌ها و بودجه‌ فولاد قابل قیاس با ما نیست و یک باشگاه حرفه‌ای است اما در زمین ما بهتر از آنها بودیم. خسته نباشید به بازیکنانم می‌گویند که در این بازی زحمت زیادی کشیدند و از هواداران‌مان نیز که ۹۰ دقیقه تیم‌شان تشویق کردند تشکر می‌کنم و دست آنها را به گرمی می‌فشارم. امیدوارم این حمایت‌ها تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

255 41

کد خبر 1316257

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =