فصل چهارم «ستایش» نباید ساخته شود/ شما نظر دادید

کاربران خبرآنلاین با ساخت چهارمین فصل مجموعه «ستایش» به دلیل نداشتن قصه و سوژه مناسب، هدر دادن بیت‌المال، ساخت ضعیف و ... مخالف هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فصل سوم سریال «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی با تمام حواشی و جنجال‌ها به پایان رسید، پایانی که البته خود در کانون انتقادها قرار گرفت و دهان بسیاری از مخاطبان این سریال را به گلایه گشود.

اما آنچه درباره این سریال هنوز نقل محافل است و بسیار شنیده می‌شود، خبر ساخت فصل چهارم «ستایش» است. موضوعی که توسط کارگردان این مجموعه به طور قطعی تکذیب نشده است و باید دید گروه سازنده چه تصمیمی در این باره اتخاذ می‌کنند.

به همین بهانه، خبرآنلاین در نظرخواهی از کاربران خود خواست تا موافقت یا مخالفت خود را با ساخت فصل چهارم این سریال در قالب کامنت بیان کنند. در مجموع ۲۴۸ نظر درباره این موضوع ارسال شد که در نهایت بخش عمده مخاطبان خبرآنلاین با ساخت چهارمین فصل «ستایش» مخالف بودند. از هدر دادن بودجه بیت‌المال گرفته تا نداشتن سوژه و پتانسیل ادامه پیدا کردن از جمله نکات مدنظر مخالفان بود، مانند کاربر بی‌نامی که نوشت: «مخالف صد در صد، فیلم تلخ و ... که از همان قسمت اولش بیخود بود. لطفا دیگه بودجه هدر ندهید.»

یا مخاطبی به نام مهدی که ضعف محتوا را عامل مخالفت خود دانست و نوشت: «من عاشق حشمت خان هستم اما قطعا با ستایش ۴ مخالفم چون دیگه موضوعی نمونده و همین ستایش ۳ رو هم به زور و آبکی جمعش کردن بیربطه ولی به نظرم فقط سریال پایتخت قابلیت تداوم داره.»

کاربری هم با انتقاد از ارائه چنین پیشنهادی درباره ساخت فصل چهارم، اینطور نظر داد: «واقعا راجع به مردم و مخاطبان تلویزیون چه فکری می‌کنند این دست اندرکاران محترم؟این حجم بی احترامی و بی شعوری به مخاطب تمومی نداره که دوباره به فکر فصل چهارم ستایش افتادند؟ چه چیز به درد بخوری این سریال داشت جز تمسخر بیننده؟ بعضی از سریال‌های آمریکایی و کلا خارجی رو بعد از بیست سال هم که می‌بینی واقعا لذت می‌بری ولی الان در قرن بیست و یکم در کشور ما هنوز کارگردانان و تهیه کنندگان محترم یه کم فکر نمی کنند و فقط پول بیت المال و وقت مردم رو حروم می کنند و جالب و خنده دارش اینه بر اشتباه خودشون هم اصرار می کنند و به فکر ساخت فصل بعدی هم هستند​​​​.»

رحیم هم با اشاره به کیفیت پایین فصل سوم «ستایش»، نوشت: «نه.چون این فصل بسیار ضعیف بود وقابل قیاس با دو فصل قبل نبود بنابراین اگر فصل ۴ ساخته نشود بهتر است.»

در این میان بخشی از کاربران هم با ساخت فصل چهارم این مجموعه تلویزیونی موافق بودند، مانند فرزانه بیات که نوشت: «با سلام ‌خسته نباشید بله ما خانواده پنج نفره موافقیم سریال ستایش ۴ ساخته بشه و تکلیف همه خانواده فردوس مشخص بشه.»

وحید دهقان هم چنین نظری داشت: «بله باساخت فصل چهارم ستایش موافقیم مرسی اززحمات تمام دست اندکاران محترم خداقوت.»

همچنین برخی از کاربران نظراتی مرتبط با سوال نظرخواهی نداشتند اما به بررسی سریال «ستایش» پرداخته بودند، مانند کاربری که نوشت: «متاسفانه سکانس به سکانس این سریال به همراه سوتی های واضحش در فضای مجازی و به ویژه اینستاگرام دست به دست می چرخه.. شاید قبول نداشته باشید ولی بیشتر همکاران من در اداره این سریال رو می بینند تا صبح روز بعد با تعریف کردن صحنه ها، دیالوگ ها و بازی های عجیب و غریب به آن بخندند.»

یا مخاطبی با نام م.ش که نظری براین اساس داشت: «ستایش سه، شخصیت پردازی خوبی نداشت این سریال با وجود اینکه خیلی می توانست تاثیر گذار باشد، فرصت سوزی کرد. استثناهایی را که خیلی بعید اتفاق می افتند را نمایش داد مثل ازدواج بچه مثبت مجرد با یک خانم با دو بچه، حشمت فردوس در نقش فیلسوف جملات قصار روز اینستاگرامی می گفت، سادگی حمید در عین قساوت سخت باور می شد، و... به نظر یک نکته مثبت داشت اینکه حشمت فردوس عین بچه ها راحت بخشید و کینه و نفرت را کنار گذاشت.»

۲۵۸۲۴۳

کد خبر 1316296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • NL ۰۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
  11 1
  248 نظر که هیچ. اگه 200 میلیون نظر مخالف هم جمع کنید، صدا و سیما دلش بخواد ستایش بعدی را میسازه دلش نخواد نمیسازه. نظر مردم در این مملکت کجا اهمیت داشته که اینجا داشته باشه
 • زهرا IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
  3 15
  سلام فصل سه ستایش بی نظیر بود ،در فضای مجازی انتقادات کاربران را خواندم اما واقعیت این است که هر کاری هم نقاط قوت دارد و هم نقاط ضعف،من از کارگردان این سریال و بازیگران توانایش نهایت تشکر را دارم،خیلی خوبه که آخر سریال خوب به پایان رسید بر خلاف خیلی از سریال ها که شخصیت های جذاب داستان ها می میرن خوشحالم که تمام شخصیت های دوست داشتنی این سریال تا پایان داستان بودند.این فیلم به راحتی توانست خانواده ها رو دور هم جمع کند. در واقع راحت هم نبود این امر نشان می دهد واقعا کار شده....یک دنیا ممنون منتظر ستایش ۴ هستیم. در ضمن ۲۴۸ نظر از نظرات مخاطبان خبر آنلاین هستند در برابر هفتاد میلیون ایرانی خیلی ها مخاطب شما نیستند و این درست نیست که این تعداد اندک و تعمیم بدهیم به کل جامعه..لطفاً در کنار نظرات مخالف تعداد نظرات موافق ساخت سریال و هم بنویسید.
  • IR ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
   0 0
   احسنت
 • حسین IR ۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
  0 0
  اشتباهات سناریو و متن فیلم باعث شد فصل چهارم قابلیت ساختن نداشته باشه اگه به جای کشته شدن پری سیما ایشون با برداشتن مدارک و جواهرات و پول از خونه فرار می کرد و حشمت فردوس تو روی صفایی می ایستاد و محمد هم شخصیت منفی پیدا می کرد و ازدواج مادرش رو نمی پذیرفت می شد فصل چهارمی برای ستایش تعریف کرد ولی الان دیگه نه تمام شخصیت ها به پایان رسیدند
 • Rf IR ۰۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
  0 0
  مجموعه ستایش 1و2عالی بود ولی مجموعه ستایش3خوب بود ولی دیگه مجموعه ستایش4واقعا هدر دادن بیت الماله و دیگه ارزش دیدن نداره مجموعه ستایش 3 به زور ساختن اونم همش کش می آوردن 4رو با کدوم سوژه می‌سازید اونم با ایرادهای زیاد ستایش.
 • میلانی IR ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
  0 0
  سریال ستایش دیگه تمام شده هست برای ما مخاطبا دیگه بسه همه چیز ب سروسامون رسید . من و خانوادم ب عنوان مخاطب فصل ۳ ستایش راغب نیستیم فصل ۴ ساخته بشه
 • عمو جواد IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
  0 0
  میدونستم مملکت تعطیله ها ولی فکر نمیکردم تو ادرات هم تلویزیون نگاه میکنن...
 • m IR ۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
  0 0
  سلام با عرض تشکر و قدر دانی از آقای سلطانی بابت ساخت فصل سوم ستایش.امیدواریم فصل چهارم هم ساخته بشه