پرسپولیس به دنبال جذب ۲ مهاجم در نیم‌فصل

تسنیم نوشت: باشگاه پرسپولیس در نظر دارد در نیم‌فصل دو مهاجم به لیست خود اضافه کند که راه جذب آنها نیز مشخص شده است.

گابریل کالدرون از عملکرد هیچ‌کدام از مهاجمان تیمش رضایت ندارد و همین مسئله باعث شده است که او به این نتیجه برسد که در نیم‌فصل دو مهاجم جدید به لیست تیمش اضافه کند. البته اولویت او ابتدا جذب مهاجمی با کیفیت بالاست که بتواند در لیگ قهرمانان آسیا نیز خواسته‌هایش را برآورده سازد و بعد مهاجمی دیگر که بتواند یک مکمل خوب برای او باشد.

در این بین جدایی جونیور براندائو از جمع سرخپوشان قطعی شده است و تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن خارجی به لیست تیمش اضافه کند. البته باشگاه پرسپولیس به دنبال راهکاری برای توافق با جونیور است تا مجبور نشود تمام حق و حقوق او را که بیش از شش میلیارد تومان است، بپردازد.

شاید با وجود مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس این سؤال برای خیلی‌ها پیش بیاید که این باشگاه از چه راهی پول جذب مهاجم جدیدش را فراهم خواهد کرد. با توجه به همین قضیه این باشگاه در نظر دارد یکی دو بازیکن اسمی تیمش را در نیم‌فصل ترانسفر کند. در همین راستا باشگاه پرسپولیس از رسیدن پیشنهادات خارجی برای بازیکنان تیمش استقبال خواهد کرد. در این بین اولویت با ترانسفر علی علیپور است، بازیکنی که هم خودش تمایل زیادی به رفتن دارد و هم اینکه هواداران هم چندان موافق ماندنش در پرسپولیس نیستند، چرا که اعتقاد دارند او انگیزه قبل را برای درخشش در لیگ ایران ندارد.

از طرفی علیپور فقط یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و حاضر به تمدید قرارداد هم نیست. با این شرایط پرسپولیس اگر او را در نیم‌فصل ترانسفر نکند آن وقت در پایان فصل در صورت لژیونر شدن این بازیکن، هیچ سود مالی نخواهد برد.

باید دید باشگاه پرسپولیس از فروش علیپور یا بازیکن دیگرش می‌تواند تا حد زیادی پول جذب مهاجم خارجی خوب را فراهم کند یا این تیم مجبور خواهد شد با همین داشته‌هایش فصل را به اتمام برساند.

256 43

کد خبر 1316823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =