فرماندار خرم آباد : رویکرد اساسی در انتخابات، نهایت دقت و مراقبت از آراء مردم است

فرماندار خرم آباد در جلسه ستاد انتخابات شهرستان خرم آباد گفت: رویکرد اساسی ما در بحث انتخابات، نهایت دقت و مراقبت از آراء مردم، و اجرای تمام و کمال قانون و مقررات است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، جعفر طولابی در این باره گفت : برای ما هیچ فرقی ندارد که اصوگرا، اصلاح طلب و یا مستقل رای بیاورد، وظیفه ی ما حفاظت از امانتی است که در اختیار ما قرار گرفته، ما با رعایت بی طرفی باید اعتماد مردم را جهت مشارکت بیشتر جلب نماییم.

وی خطاب به اعضای ستاد برگزاری انتخابات شهرستان خرم آباد بیان کرد: همه ی ما بر اساس وظیفه ی شرعی یک رای داریم که به صندوق می اندازیم، ولی بحث مهم و مورد انتظار بنده این است، که اعضای ستاد، در راستای جلوگیری از هر گونه حرف و حدیث و شایعه، از همراهی با کاندیداها در میتینگ های تبلیغاتی پرهیز نمایید.

موافقت با مرخصی کارکنان

طولابی تصریح کرد: اگر کسی هم هست که قصد همراهی با کاندیدای خاصی را دارد، به ما اطلاع بدهد تا با مرخصی اش موافقت کنیم، یا مراحل اداری اش را جهت انتقال انجام بدهیم.

فرماندار خرم آباد با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر حق الناس بودن آراء مردم خاطر نشان کرد: محور و مبنای کار ما اجرای قانون و مقررات است، علاوه بر آن توصیه های امام راحل و مقام معظم رهبری( مدظله العالی) در بحث حق الناس بودن آراء مردم، وظیفه ی ما را سنگین تر کرده است، و می بایست بستر را به شکلی فراهم نماییم، که هم در دنیا و هم در آخرت با سربلندی از این آزمون دفاع کرده و پاسخ گو باشیم.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1316953

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =