۳ نفر
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
فتحی: تراکتور را که بردیم نگران شدم!

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: اینکه عده‌ای برای منافع شخصی طرفداران استقلال و پرسپولیس را به جان هم بیندازند و ما هم فقط تماشا کنیم، خنده‌دار است.

روزنامه خبرورزشی نوشت: امیرحسین فتحی در پاسخ به این سؤال که چرا در برنامه تلویزیونی از پلیس فتا خواستید با برخی کانال‌های هواداری برخورد کند، گفت: «متأسفانه در فضای مجازی کانال‌هایی فعالیت می‌کنند که متعلق به یک نفر هستند و طرفداران استقلال و پرسپولیس را به جان هم می‌اندازند. من از پلیس فتا خواستم جلوی فعالیت این کانال‌ها را بگیرد. از برند و لوگوی استقلال استفاده می‌کنند و دروغ می‌نویسند و هوادار را به جان باشگاه می‌اندازند. من با انتقاد مشکلی ندارم، از رقابت هم ترسی ندارم، هیچ وقت نگفتم از من انتقاد نکنید یا چرا رقبای ما قدرتمند هستند، ولی اینکه عده‌ای برای منافع شخصی طرفداران استقلال و پرسپولیس را به جان هم بیندازند و ما هم فقط تماشا کنیم، خنده‌دار است.»

فتحی تأکید کرد: «ما در تبریز یک بازی بزرگ را بردیم و شما دیدید که بعد از بازی از هواداران تراکتور بابت حضور پرشورشان قدردانی کردم. ما با شور و هیجان طرفداران مشکلی نداریم، حتی اگر منتقد ما باشند، اما بعضی انتقادها به قصد تخریب است و جریان‌سازی و حاشیه‌پردازی درون خودش دارد. مثلاً تیم ما در حال حاضر بهترین نتایج را می‌گیرد و عالی بازی می‌کند، اما باز هم عده‌ای دنبال تخریب هستند.»

مدیرعامل استقلال که در برنامه تلویزیونی گفته بود کار من و انصاری‌فرد واقعاً سخت است، در این خصوص گفت: «کسی که شرایط امروز استقلال و پرسپولیس را می‌داند می‌فهمد من چه گفتم. در این شرایط که پول نیست، مشکلات و بدهی زیاد است، هزینه‌ها بالاست و باید در چند جبهه بجنگیم مدیریت در این دو باشگاه پرطرفدار کار سختی است. این چیزها را نگفتم که دنبال توجیه و بهانه باشم. ما وظیفه داریم برای تأمین خواسته هواداران تلاش کنیم و عقب هم نمی‌نشینیم، ولی این حرف‌ها را گفتم تا هواداران بدانند ما در مجموعه باشگاه با چه مشکلاتی مواجه هستیم.»

فتحی با ابراز رضایت از عملکرد استراماچونی گفت: «خوشحالم با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان، زحمت‌های کادر فنی و تلاشی که آن‌ها برای ایجاد تحول داشتند، نتیجه داد. ما اطمینان داشتیم این تلاش‌ها به نتیجه می‌رسد و فقط زمان لازم است. حالا وقت دیدن ثمره تلاش‌هاست، اما نباید مغرور شویم. شاید باورتان نشود، اما نگرانی من بعد از بردن تراکتور بیشتر شد، چون نباید تصور کنیم دیگر همه چیز تمام است. کار ما تازه شروع شده و بچه‌های باتجربه تیم باید حواس‌شان به جوان‌ترها باشد تا دچار غرور نشوند. البته استراماچونی باتجربه است و خیلی خوب تیم را کنترل و هدایت می‌کند. بزرگترین و باارزش‌ترین کار او این بود که به بچه‌های استقلال این باور را القا کرد که ما استقلال هستیم و باید از این اسم معتبر با نتایج و اقتدارمان دفاع کنیم. روزهای خوب استقلال با این تفکر ادامه خواهد داشت، به شرطی که پیشکسوتان و هواداران از استقلال حمایت کنند. نمی‌گویم از من حمایت کنید، من امروز هستم شاید فردا نباشم، ولی استقلال همیشه هست و بزرگ می‌ماند.»

این پست جنجالی را هم از دست ندهید: واکنش علی دایی به شعارهای تجزیه‌طلبانه

43503

کد خبر 1317339

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =