ادعای مدیربرنامه رسن: او پرسپولیس را تهدید نکرده است

فارس نوشت: مدیر برنامه‌های بازیکن عراقی تیم پرسپولیس به مصاحبه‌ای که از او در رسانه‌های این کشور منتشر شده واکنش نشان داد.

صبح امروز رسانه‌های عراقی مصاحبه‌ای از بشار رسن بازیکن تیم پرسپولیس منتشر کردند که در آن به نحو تهدیدآمیزی به نقل از این بازیکن عنوان شده بود که اگر تا 24 آبان مطالباتش پرداخت نشود قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ خواهد کرد.

امیرارسلان مرتاض مدیربرنامه‌های بشار رسن در خصوص این مصاحبه عنوان کرد: متاسفانه نحوه انتشار مصاحبه رسن تغییر کرده و به نوعی القا شده که او باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده است اما اصلا اینطور نیست.

وی ادامه داد: خبرنگار عراقی از رسن پرسیده بود که آیا باشگاه پرسپولیس به تعهداتش عمل کرده که رسن هم دروغ نگفته و گفته که تا این لحظه به تعهدات عمل نشده و سپس از او پرسیده شده که آیا قصد رفتن به تیم‌های دیگر که مشکلات اینچنینی ندارند را ندارد و رسن هم در این باره گفته که در قرارداد من بندی برای فسخ قرارداد تا 15 نوامبر (24 آبان) وجود دارد اما او به هیچ عنوان باشگاه پرسپولیس را تهدید نکرده و نحوه انتقال صبحت‌های او از سوی رسانه‌های عراقی کامل و درست نبوده است.

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که رسن سفر خود به عراق برای همراهی تیم ملی کشورش را تغییر داد. رسن قرار بود از اهواز راهی بصره شود تا به اردوی تیم ملی عراق اضافه شود اما او حالا به تهران آمده و قصد دارد در بازی دوستانه امروز به میدان برود.

رسن برای سفر به عراق برای امشب بلیت هواپیما گرفته است. در روزی که رسانه‌های عراقی مدعی تهدید پرسپولیس توسط رسن شده‌اند اما او به تهران آمده و در بازی امروز به میدان خواهد رفت.

256 251

کد خبر 1317831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =