پاسخ مدیرعامل فارابی به تهیه‌کننده فیلم مهرجویی/ آقای درمیشیان چه خوب که وابسته نیستید!

ایسنا نوشت: مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی به اظهارات رضا درمیشیان، تهیه‌کننده فیلم «لامینور» پاسخ داد.

علیرضا تابش در پاسخ به نامه سرگشاده و اعتراضی رضا درمیشیان، تهیه کننده «لامینور» به مدیرعامل بنیاد فارابی نامه‌ای با تیتر «آقای درمیشیان چه خوب که وابسته نیستید!» نوشت: 

«سلام جناب آقای رضا درمیشیان 

۱- زادروزتان مبارک و به شادی. 

۲- پاسخ نامه شما به همان تاریخی که در آن درج شده، برای دفتر ارسال شده که ظاهرا دریافت نکرده‌اید و پس از بی‌اطلاعی اخیر شما ـ در رسانه‌ها ـ مجددا ارسال شد تا از ماهیت نامه مطلع باشید.

۳- اما مهمترین نکته‌ اینکه چقدر خوشحالم که در پایان این متن، از هشتگ وابسته نیستیم استفاده کردید. 

باید شخصا از شما تشکر کنم بخاطر این دیدگاه که سینماگر جوان و خوش آتیه سینمای ایران، خود را وابسته به حمایت نهادهای سینمایی و تسهیلات‌شان نمی‌داند، چه خوب که تفسیر درستی از نقش تسهیلگری نهادهای دولتی سینمای ایران دارید. البته که استقلال فکری سینماگران در کشور ما سال‌ها سابقه دارد ولی چه هدف‌گذاری خوبی است تلاش برای استقلال سینما از بودجه‌های دولتی، که ترکیب استاد سپیدموی سینمای ایران، جناب مهرجویی عزیز و سینماگر جوان و خوش آتیه‌ای مثل شما، همه‌ی ما را به تحقق آن امیدوار می‌کند.

موفق و پیروز باشید»

 روز گذشته، ۱۴ آبان‌ درمیشیان در نامه‌ای از پروسه پاسخ‌دهی به درخواست حمایت از فارابی برای فیلم داریوش مهرجویی انتقاد و تاکید کرده بود که این فیلم بدون هیچ حمایت دولتی و به طور مستقل در حال ساخت است.

۲۴۱۲۴۵

کد خبر 1318127

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =