راز قهرمانی پرسپولیس؛مثل بازی با شاهین باش و جام را بالای سرت ببر

مجتبی محرمی پیشکسوت سرشناس باشگاه پرسپولیس با وجود مشکلاتی که در زندگی شخصی خود دارد، فوتبال را دنبال می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛او حتی بازیکنان نسل جدید را ارزیابی کرده و می گوید یکی از بازیکنان پرسپولیس توانسته نظرش را جلب کند. محرمی در این خصوص گفت: «به بازی محمد نادری علاقه خاصی دارم. معلوم است که فوتبال را بلد بوده و می تواند به خوبی توپ را در مناطق مختلف زمین بگرداند. من به چنین بازیکنانی علاقه مند هستم. کسانی که بتوانند از قسمت پایین زمین، نفوذ کنند، به کارهای تهاجمی اضافه شوند، قدرت دریبل یار مقابل و ارسال های پیاپی داشته باشند و در دفاع هم نگذارند تیم های مقابل به موفقیتی برسند.»

 محرمی که بازی پرسپولیس مقابل شاهین را دیده است با اشاره به این بازی می گوید: «پرسپولیس در بازی با شاهین بوشهر عملکرد خوبی داشت. این تیم به خصوص در نیمه اول توانست بهتر از حریفش باشد. با توجه به تغییر دمایی که بین تهران و بوشهر وجود داشت، بازیکنان پرسپولیس نمایش جالبی را نشان دادند و حتی می توانستند بیش از 5 گل وارد دروازه این تیم کنند. بازی با با ماشین سازی هم هر چه زدند به در بسته خورد.از این اتفاق ها در فوتبال می افتد.در بازی با فولاد اما دوباره ورق برگشت و احساس می کنم که پرسپولیس روی دور افتاده است. به عقیده من اگر پرسپولیس بتواند مثل نیمه اول بازی با شاهین مقابل هر تیم دیگری بازی کند، قطعا قهرمان لیگ می شود. مطمئن باشید این اتفاق رخ می دهد و پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سرش می برد.»

او در پایان درباره کالدرون نظر خاصی نداد و گفت: «هنوز نمی توانیم در مورد عملکرد گابریل کالدرون نظر بدهیم چون بازی های سخت را باخته و بازی های دیگر را می برد. باید تا نیم فصل صبر کنیم و ببینیم وقتی او با همه بازیکنانش به هماهنگی کامل رسید، چه نتیجه ای برجای می گذارد. فعلا باید به حمایت از این مربی بپردازیم گرچه گاهی اوقات، خودم هم منتقدش هستم و فکر می کنم در برخی بازی ها و به خصوص زمان تعویض ها باید عملکرد بهتری نشان بدهد اما باید قبول کنیم او هنوز با شرایط کار در ایران آشنا نیست.»

251 251

کد خبر 1318580

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =