۰ نفر
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
کشفیات مواد مخدر در البرز افزایش یافت

تسنیم نوشت: فرمانده انتظامی استان البرز از افزایش کشفیات مواد مخدر در این استان خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان در آئین امحای مواد مخدر که صبح امروز در ماهدشت برگزار شد ، اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های نظام مبارزه با مواد مخدر است و  باید با  نظارت‌های بیشتر به کاهش و کنترل مصرف مواد مخدر دست پیدا کنیم. 

وی افزود: کشفیات پلیس هم مواد صنعتی و سنتی را شامل می‌شود که در سال ۹۷ عملیات برون استانی  افزایش ۱۳۰ درصدی داشته است و ۱۱ تن ۸۰۰ کیلوگرم کشفیات طی یک سال اخیر داشته‌ایم. 

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه عملیات جمع آوری معتادین متجاهر نیز انجام شده است و درحال انجام است، بیان کرد:  این عملیات‌ها به صورت مستمر ادامه دارد و سال گذشته ۱۱ هزار و امسال ۸ هزار معتاد متجاهر جمع آوری شدند. 

وی با بیان اینکه  قصد امحای ۵ تن از کشفیات را داشتیم که به دلیل آلودگی هوا به شکل دیگری انجام می‌شود، عنوان کرد: بخشی از مواد کشف شده برای استفاده دارویی بکارگیری می‌شود.

محمدیان با بیان اینکه دشمن در نظر دارد از طریق مواد مخدر به ما ضربه وارد کند، متذکر شد: دشمن سعی دارد جوامع ما را تضعیف و با این کار به جمعیت ما ضربه بزند.

وی با بیان اینکه ناجا شهدای زیادی در راه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تقدیم کرده است، افزود: ۷۴ عملیات مختلف برای پاک سازی در سطح استان البرز اجرا کردیم و جلوگیری‌هایی در زمینه توزیع مواد مخدر انجام شده است.

 سردار محمدیان با بیان اینکه باید اردوگاه بیشتری  در استان البرز وجود داشته باشد، گفت: افزایش نظارت‌ها در دستور کار است که باید برای جلوگیری از گرایش جوانان به مواد مخدر اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه پلیس در حد و اندازه  خود اقدام به برگزاری نمایشگاه دائمی کرده است،اظهار داشت: هر روز برای گروه‌های بازدید کننده  آموزش خواهیم داشت. 

46

کد خبر 1320356

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =