راه اندازی مجدد سامان کاشی بروجرد تا پایان سال جاری

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان 'گفت: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از راه انداری سامان کاشی بروجرد تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،محمد رضا صفی خانی در این رابطه به خبرآنلاین گفت : با توجه به بدهی های بانکی، مشکلات حقوقی سرمایه‌گذار با بانک‌ها ، بدهی های مالیاتی و تامین اجتماعی و بدهی ده میلیارد تومانی ۶۰ نفر از کارگران جهت بازنشستگی ، شرایط سختی را برای شرکت سامان کاشی به وجود آورده بود که منجر به تعطیلی این شرکت شده بود.
وی با بیان اینکه مشکلات سامان کاشی بروجرد را چندین بار در ستاد تسهیل ملی مطرح کردیم، افزود: بیشترین مشکل سرمایه گذار با بانک سپه در خصوص محاسبه بدهی های بانکی می باشد.
راه اندازی تا پاسان سال
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده در ستاد تسهیل بدهی‌های مالیاتی و تامین اجتماعی و بخشودگی های را به سامان کاشی دادیم تا مابقی مطالبات را در یک برنامه زمانبندی شده پرداخت کنند تا انشاالله تا پایان سال جاری شاهد راه اندازی مجدد سامان کاشی بروجرد باشیم.
صفی خانی با اشاره به اینکه در حال حاضر نظ افت دستگاه ها شروع شده است گفت: برنامه زمان بندی برای سرمایه گذار در نظر گرفته ایم تا در اولویت اول بدهی های کارگران را پرداخت و سپس سرمایه گذاری مجدد در شرکت تزریق شود.
46
کد خبر 1320944

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =