اهتمام دولت، واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه سفر به استان آذربایجان‌غربی، اهتمام دولت را واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با همکاری سازمان‌های بورس، فرابورس و خصوصی‌سازی و مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه سفرش به استان گفت: واگذاری ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی با همکاری سازمان های بورس و فرابورس و خصوصی سازی و مجلس شورای اسلامی به صورت جدی در حال انجام است.

وی همچنین در مورد بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ نیز گفت: در سال المپیک ۲۰۲۰ توکیو در قالب ستاد عالی بازی ها با جدیت برای کسب نتایج خوب در المپیک برنامه ریزی شده و با توجه به اضافه شدن رشته ای چون کاراته و شانس مدال ما در این رشته، شمشیربازی و حتی تیراندازی بتوانیم در المپیک صاحب مدال های رنگارنگی باشیم.

وی خاطر نشان کرد:  بالغ بر ۴۰۰۰ پروژه نیمه تمام و چند پروژه جدید داشتیم و با تلاشی که صورت دادیم اکنون تعداد پروژه های نیمه تمام به کمتر از ۳۰۰۰ پروژه رسید که از این تعداد در سال گذشته ۷۰۰ و امسال تاکنون بیش از ۳۰۰ پروژه افتتاح شده و تا پایان سال بیش از ۶۵۰ پروژه دیگر را به اتمام برسانیم و تا قبل از پایان دولت دوازدهم بیش از ۷۰درصد آنها را به اتمام رسانده باشیم

46

کد خبر 1321213

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =