کنایه کریمی اصفهانی به سهم‌خواهی پایداری‌ها از لیست انتخاباتی اصولگرایان

کریمی اصفهانی گفت: در حال حاضر با توجه به مشکلاتی که در جامعه داریم، نماینده‌ای برای مجلس می‌خواهیم که از مسائل اقتصادی اطلاعات خوبی داشته باشد. چون کشور ما در زمینه‌های مختلف در مرحله خوبی است، معضل امروز ما مسائل اقتصادی است.

به گزارش خبرآنلاین، کریمی اصفهانی از چهره‌های اصولگرا، با تاکید براینکه شورای وحدت نباید به سمت سهم دهی به طیف هایی چون پایداری پیش برود، به خبرآنلاین گفت: اگر با سازوکاری پیش بروند که به جای سهم‌خواهی، شایسته سالاری را ملاک عمل قرار دهند، این بهترین کار خواهد بود، اما باید در عمل این گفته‌ها درک شود. اینکه در شعار بگویند این کار را می‌کنند و سهم‌خواهی نخواهند شد، درست نیست. یکی از آفت‌های گروه‌های سیاسی همین سهم‌خواهی است. اگر در بیان بگویند که خواهان سهم‌خواهی نیستند، اما در عمل اینگونه نباشد، طبیعی است آن نتیجه‌ای که از وحدت می‌خواهند بگیرند، به دست نمی‌آید. 

>>>> در همین رابطه بیشتر بخوانید؛

>>>> کریمی اصفهانی به شورای وحدت: به سمت سهم دادن به پایداری‌ها نروید

وی ادامه داد: باید ساز و کار رسیدن به وحدت و شایسته سالاری از قبل تدارک دیده شود و بر اساس شاخص‌های از پیش تعیین شده، دست به تعیین کاندیدا بزنند. به نظر می‌رسد که در این رابطه شایسته سالاری با اقتضاء زمان هم دخیل باشد.

این فعال سیاسی اصولگرا، خاطر نشان کرد: به نظر من در حال حاضر با توجه به مشکلاتی که در جامعه داریم، نماینده‌ای برای مجلس می‌خواهیم که از مسائل اقتصادی اطلاعات خوبی داشته باشد. چون کشور ما در زمینه‌های مختلف در مرحله خوبی است، معضل امروز ما مسائل اقتصادی است. گوش شنوایی در مورد مسائل اقتصادی در مجلس و دولت‌ وجود  ندارد. از نظر من یکی از معیارهای شایسته سالاری با اقتضاء زمان همین مسئله اقتصادی است. من نمی‌دانم که این مجموعه تا چه حد به مسئله اقتصادی توجه کرده است.

۲۱۷۲۱۵

کد خبر 1321505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =