۴ نفر
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
خبر خوش مهدی یراحی برای هواداران

کنسرت مهدی یراحی امشب دومین اجرای خود را در سالن همایش ایرانیان پشت سر گذاشت و در این کنسرت مهدی یراحی اطلاعاتی از آلبوم جدیدش را در اختیار مخاطبان قرار داد.

مهسا بهادری: مهدی یراحی خواننده موسیقی پاپ، که پنجشنبه ۲۳ آبان در شب تولد ۳۸ سالگی‌اش و جمعه ۲۴ آبان در سالن همایش ایرانیان کنسرتی را روی صحنه برد، خبر از انتشار آلبوم عربی داد که مدتی در حال آماده سازی آن بودند و اکنون آماده شده است و به زودی منتشر خواهد شد.

در ابتدای برنامه پس از اجرای یک آهنگ، هواداران به مناسبت جشن تولد یراحی که روز گذشته(پنجشنبه ۲۳ آبان) برگزار شد، برای او آهنگ تولدت مبارک را خواندند و نوازندگان گروه نیز با نواختن این موسیقی از این کار استقبال کردند.

پس از آن یراحی به اجرای قطعات «تلقین»، «صورتک»، «عطر تو»، «زمستون»، «بی‌دفاع»، «چشم تو»، «مثل مجسمه»، «پاییز»، «از خودت خبر بیار»، «همیشه بامن باش»، «سال درد» و «نگو نگفتی» پرداخت.

یراحی بعضی از این قطعات مانند «سال درد» و «نگو نگفتی» را همراه با نواختن گیتار خواند و در ابتدای اجرا هم گفت: «من چیز زیادی از گیتار نمی‌دانم.» و بعد از آن شروع به نواختن کرد.

این خواننده جوان موسیقی پاپ بعد از اجرای قطعه «بی‌دفاع» که قسمتی از آن را تغییر داده بود، گفت: «یکی از ترانه‌سرایان برای اجرای این قطعات از من انتقاد کرد که چرا همزمان با اینکه قطعات اجتماعی می‌خوانم، قطعات شاد هم تولید می‌کنم و زمانی که قطعات شاد را می‌خوانم چهره‌ام بسیار جدی است؟ من هم در جواب او پاسخ دادم که باب مارلی خواننده‌ای بود که در آثارش هم قطعات اجتماعی وجود داشت و هم قطعات اکت‌دار و رمانتیک

یراحی ادامه داد: «البته می‌دانم فردا یکسری از افراد می‌نویسند مهدی یراحی خودش را باب مارلی می‌داند اما به نظر من مهم این است که آدم خودش باشد و آن چیزی باشد که دوست دارد.»

خواننده قطعه «نفس»، در ادامه این کنسرت به اجرای این قطعه و قطعات «منو رها کن»، «هوای تو»، «آخرین اسیر» و «انفرادی» پرداخت.

در ادامه یراحی قطعات «بیست و یک روز بعد»، «غزال»، «من علمک»، «برای تو» و قطعه «طلوع ‌کن» که دو روز قبل از این کنسرت منتشر شده بود را اجرا کرد.

نوازندگانی که در این کنسرت یراحی را همراهی کردند، عبارت بودند از نوازنده گیتاربیس حامد حمیدزاده، درامز مجید رضاپور، تنظیم‌کننده قطعات کنسرت‌ عظیم روحانی، پرکاشن دانیال دانشور و سرپرست گروه و گیتار الکتریک علی افلاطونی.

این کنسرت همزمان با سالگرد انتشار اولین ترانه با نام «سرسام» از آلبوم «سه گانه اجتماعی اول» برگزار شد و به همین مناسبت یراحی حدود ۴۰ تا از آهنگ‌های خود را خواند.

او در آخر پس از خواندن قطعه «امپراطور» خبر از آماده شدن آلبوم عربی خود داد که قرار است به زودی منتشر شود.

۲۴۱۲۴۵

کد خبر 1321528

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =