جزئیات سهمیه بنزین خودروهای پلاک اروند

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند جزئیات سهمیه بنزین خودروهای پلاک اروند را تشریح کرد.

سیدعلی موسوی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان اظهار کرد: دارندگان خودروهای پلاک اروند نگران کارت سوخت نباشند چرا که سهمیه‌ بنزین نیز برای خودروهای آنها در نظر گرفته شده است.

وی افزود: ۱۵ هزار خودرو با پلاک ۳۳ در سطح استان خوزستان تردد دارند که کارت سوخت آنها صادر شده و از طریق پست به آدرس اعلام شده از سوی آنها ارسال شده و اگر دریافت نکرده اند مالکان آنها می توانند با مراجعه به پست کارت سوخت خود را دریافت کنند.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: ۳۰ هزار خودرو با پلاک‌های قدیم اروندی نیز در سطح استان تردد دارند که اطلاعات مورد نیاز برای صدور کارت هوشمند سوخت آنها به شرکت‌های ناجی و پخش فرآورده های نفتی ارسال شده و کارت‌های سوخت آنها در مرحله صدور است که بعد از صدور از طریق سازمان منطقه آزاد اروند اطلاع رسانی خواهد شد.

موسوی تصریح کرد: در خصوص تغییر پلاک‌های قدیم خودروهای اروندی به پلاک جدید نشست های متعددی با پلیس راهور و گمرک جمهوری اسلامی و شرکت رهگشا برگزار شده است  و پلاک‌های قدیم این خودروها طبق جدول زمان بندی به پلاک ۳۳ تبدیل می شوند تا مالکان این خودروها برای دریافت مرخصی و اعلام مفقودی کارت سوخت مشکلی نداشته باشند.

۴۶

کد خبر 1321835

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =