۰ نفر
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
گرمخانه‌های سیار فعال شدند

فارس نوشت: سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی با اشاره به اینکه گرمخانه‌های سیار از دیشب در پایتخت فعال شد،‌ گفت: مراجعه به گرمخانه‌ها ۱۴ درصد افزایش یافته است.

سیدمالک حسینی درباره فعالیت سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی در خصوص افراد بی‌خانمان با توجه به برودت هوا گفت: افرادی که به طور داوطلبانه به گرمخانه ها مراجعه کردند نسبت به ۴۸ ساعت گذشته ۱۴ درصد افزایش داشتند.  

وی افزود: همچنین تماس های مردمی به سامانه ۱۳۷، ۲۳ درصد نسبت به روزهای گذشته رشد داشته است که جا دارد از مردم برای این همکاری تشکر کنیم. 

سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی اضافه کرد: با توجه به جلب اعتمادی که همکاران ما با آموزش های ویژه داشتند افراد بی خانمانی که در محدوده های مسکونی و فضاهای شهری حضور دارند خودشان به گرمخانه‌ها مراجعه می‌کنند، در واقع برای جذب افرادی که در مناطق بی‌دفاع شهری حضور دارند مشکل داریم.  

حسینی در ادامه گفت: البته با همکاری سازمان های مردم نهاد که در این مدت حضور مستمری داشتند و دیشب با اینکه بارندگی شدت داشت و ترافیک سنگینی داشتیم ما را یاری کردند، توانستیم خدمات خوبی بویژه در مناطق بی دفاع شهری ارائه دهیم.  

سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی عنوان کرد: از شب گذشته گرمخانه های سیار نیز فعال شدند و گشت‌ها به ۴۰ ماشین افزایش یافت.  

وی با اشاره به اینکه با سازمان های مردم نهاد و بهزیستی هماهنگی و همکاری خوبی داشتیم و این اقدامات امشب و شب های آینده ادامه خواهد داشت، گفت: همکاران رسانه‌ای در خصوص سرعت عمل گشت‌ها مطالبی عنوان کردند، اما گفتن این موضوع ضروری است که دلیل عمده تاخیرها به علت شرایط ترافیکی خاص شب گذشته بوده است و امیدوارم با رفع این موانع سرعت امداد رسانی افزایش یابد.  

۲۳۵۲۳۲

کد خبر 1322372

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =