۳ نفر
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
آرامش به اصفهان بازگشت

مهر نوشت: مردم اصفهان از روزهای گذشته صف‌شان را از آشوبگران جدا کردند و با دستگیری تعدادی از اغتشاشگران، هم اکنون آرامش در سطح شهر اصفهان حاکم شده است.

 پس از اعلام سهمیه بندی بنزین در روز جمعه، مردم اصفهان در تجمعاتی آرام، اعتراض خود را به این امر اعلام کردند که متاسفانه اغتشاشگران و آشوبگران با هدایت عوامل خارجی بر این اعتراضات آرام سوار شدند.

آشوبگران در روزهای گذشته به بسیاری از امکانات و تاسیسات شهری اصفهان، متروی اصفهان، اتوبوس‌ها، آتش نشانی و بانک‌ها حمله‌ور شدند.

اکثریت مردم اصفهان از همان ابتدای امر صف خود را اغتشاشگران جدا کرده و با عدم خروج از منزل اعتراض خود به آشوبگران و عوامل فتنه خارجی را از به اغتشاش تجمعات آرام خود نشان دادند.

با دستگیری بسیاری از عوامل فتنه اکنون آرامش به شهر اصفهان بازگشته است و گزارش خبرنگاران از خیابان‌های پروین، شیخ طوسی، رباط، بزرگمهر، میدان لاله و خیابان‌های مرکزی اصفهان حکایت از آرامش در  سطح شهر دارد.

گفتنی است با هوشیاری مردم و عوامل انتظامی خیابان‌های مرکزی اصفهان در روزهای گذشته نیز از اغتشاشات و آشوبگری‌ها به دور بود.

مردم اصفهان که از همان ابتدای امر صف خود را از آشوبگران جدا کرده بودند امیدوارند در روزهای آینده عوامل اصلی این اغتشاشات و آسیب رساندن به اموال عمومی به شکل کامل مشخص و به مردم معرفی شوند.

به گزارش خبرآنلاین میزان خسارت وارده به امکانات و تاسیسات شهری توسط آشوبگران توسط شهردایر اصفهان ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

۴۶

کد خبر 1322722

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =