فساد سیاسی در «مردان سایه» برملا می‌شود

سریال خارجی «مردان سایه» محصول ۲۰۱۱ فرانسه از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سریال ۱۸ قسمتی«مردان سایه» به موضوع فساد سیاسی و اخلاقی در فرانسه می‌پردازد؛ چگونگی کسب قدرت سیاسی در فرانسه و فسادی که در این مسیر گریبان افراد را می‌گیرد، محور اصلی این سریال را تشکیل می‌دهد.

ناتالی بای، برونو ولکویچ، فیلیپ منیان، گرگوری فیتوسی، والرکی کارسنتی، ایو پینیو، فیلیپ اریسون، عبدالحفید متالسی و کریستیان میله از جمله بازیگران این سریال هستند و دان فرانک، فردریک تلیه، شارلین دلپین و امانوئل دوسه تهیه‌کنندگی این سریال را بر عهده داشته‌اند.

دان فرانک و رژی لوفبر نویسندگان و فردریک تلیه کارگردان «مردان سایه» هستند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: رییس جمهور فرانسه به همراه یکی از وزرا برای رسیدگی به اعتصاب کارگران یک کارخانه به آنجا می رود که توسط یک تروریست انتحاری مجروح و در بیمارستان بستری می شود. کاپیتا که قبلا در گروه انتخاباتی رییس جمهور پی یر بوده و دوست نزدیک او محسوب می شود بلافاصله از آمریکا به فرانسه بازمی گردد و متوجه می شود که نخست وزیر در این ترور دست داشته اما مسئولیت را به دروغ متوجه القاعده میکند. بعد از مرگ رییس جمهور، نخست وزیر بلافاصله کاندیدای ریاست جمهوری می شود و کاپیتا که می داند او بسیار سیاستمدار نادرست و پلیدی است تصمیم می گیرد در فرانسه بماند و به رقیب نخست وزیر کمک کند تا در انتخابات پیروز شود.

هم اکنون سریال «روشن‌تر از خاموشی» به کارگردانی حسن فتحی از شبکه چهار سیما در حال پخش است، که آخرین قسمت از این مجموعه ۵ آذر ماه ساعت ۱۲ بامداد روی آنتن می رود و از چهارشنبه ۶ آذر هر شب سریال «مردان سایه» از قاب شبکه دانایی و خردورزی پخش و روز بعد ساعت ۱۸ بازپخش می شود.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1323846

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =