آخرین قیمت خودروها در بازار/ ۲۰۶ تیپ ۵ به ۱۰۹ میلیون تومان رسید

بازار خودرو امروز روز کم نوسانی را سپری کرد و محصولات دو کمپانی اصلی خودروی ایران مانند روز گذشته بوده و کمترین تغییرات را از سرگذرانده است.

به گزارش خبرآنلاین امروز در بازار خودرو قیمت خودروهای سایپا مانند روز گذشته بود. تیبا ۲ امروز با کاهش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی به قیمت ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد. این میان قیمت هر تیبا صندوق دار مانند روز گذشته ۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار فروخته شد که این مهم نشان از بالاتر بودن ۱۳ میلیون تومانی قیمت آن نسبت به قیمت مصوب کارخانه است. ساینا نیز بی تغییر نسبت به دیروز ۶۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد. کوبیک دنده‌ای با قیمت ۷۱ میلیون تومان به فروش رفت که این نیز ۱۰ میلیون تومان بیشتر از قیمت مصوب کارخانه بود.

در میان خودروهای ایران خودرو قیمت سمند ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شد. از سوی دیگر قیمت پژو ۴۰۵ از قاعده ثبات قیمت در میان خودروهای ایران خودرو مستثنی نشده و فعلا ۷۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است. این در حالی است که نرخ مصوب کارخانه ۱۴ میلیون تومان کمتر از رقم بازار است.

پژو ۲۰۶ تیپ دو امروز بدون تغییر نسبت به پنجشنبه هفته گذشته همچنان بی تغییر مانده و ۹۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. قیمت تیپ ۵ این خودور ۱۰۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. رانا نیز بدون تغییر همچنان ۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و پژو پارس نیز ۱۰۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته شد. دنا تیپ دو ۱۲۶ میلیون و دنا پلاس هم ۱۳۷میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش شده است.

۲۲۳۲۲۸


 

کد خبر 1324164

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =