درگیری رئیس و بازیکنان ناپولی ادامه دارد

تسنیم نوشت: رئیس باشگاه ناپولی تصمیم گرفت به دلیل بازیکنان تیم را به‌دلیل عدم حضور در اردوی تنبیهی جریمه کند.

باشگاه ناپولی فرایند مجازات بازیکنان این تیم به دلیل سرپیچی از دستور اورلیو دلورنتیس را آغاز کرده که در این میان هافبک برزیلی این تیم، آلان متحمل بیشترین ضرر شده است.

بازیکنان ناپولی پس از وقفه بازی‌های سری A به دلیل برگزاری بازی‌های ملی، حاضر به اطاعت از دستور مالک باشگاه برای رفتن به یک اردوی تنبیهی - تمرینی یک هفته‌ای نشدند و پس از تساوی خانگی‌شان مقابل سالزبورگ به منازل خود برگشتند. پس از این ماجرا اعلام شد که دلورنتس قصد دارد بازیکنان را با کسر درصدی از حقوق ماهانه‌شان مجازات کند و اکنون این اتفاق رخ داده است.

مجازات بازیکنان ناپولی در قالب جریمه نقدی و کسر حقوق آنها صورت گرفته اما جریمه آنها یکسان نبوده و به نسبت نقش و میزان تأثیری که در طغیان تیم علیه رئیس باشگاه داشته‌اند، تعیین شده است. در این میان آلان که به عنوان یکی از عوامل اصلی این طغیان شناخته شده، ۲۰۰ هزار یورو جریمه شده که دلیل بیشتر بودن جریمه او نسبت به دیگر بازیکنان درگیری‌اش با ادو، پسر مالک باشگاه بوده است.

طبق قوانین مربوط به حمایت از حقوق بازیکنان فوتبال ایتالیا، باشگاه‌های کالچو اجازه ندارند که بازیکنان خود را با رقمی بیشتر از ۲۵ درصد از حقوق ناخالص آنها جریمه نقدی کنند و در این میان هافبک برزیلی ناپولی با کسر ۵۰ درصد حقوق ماهانه‌اش جریمه شده است.

طبق گزارش نشریه کوریره دلواسپورت، جریمه نقدی بازیکنان ناپولی متغیر و از ۲۲ هزار تا ۲۲۵ هزار یورو بوده و مجموع آنها به ۲,۵ میلیون یورو می‌رسد. لیست جریمه نقدی بازیکنان ناپولی به اعضای این تیم تحویل داده شده و آنها هم برای شکایت از باشگاه آماده شده‌اند. تنها بازیکن ناپولی که که جریمه نشده، کوین مالکویی بوده که به دلیل مصدومیت خانه‌نشین است و مدتی پیش فصل را از دست داد.

۴۱۲۵۵

کد خبر 1324680

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =