۹۸ درصد مصوبات ستاد تسهیل ورفع موانع تولید استان چهارمحال وبختیاری اجرایی شده است

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با مطلوب ارزیابی کردن روند اجرایی مصوبات نشست‌های مربوط به حوزه تولید گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۹۳.۸ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اجرایی شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی صنعت، معدن وتجارت استان، سجادرستمی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۶۱۷مصوبه در این کارگروه تصویب شده است.
وی افزود: از این تعداد ۵۷۹ مصوبه برابر ۹۳.۸ درصد اجرایی شده است و بقیه در دست اجرا است.
رستمی تصریح کرد: در نشست این هفته کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری بخشودگی جرایم قابل بخشش تامین اجتماعی برای ۸۹ طرح در این استان تصویب شد.
وی یادآور شد: در این نشست همچنین با پرداخت ۶۴ میلیارد ریال برای تثبیت ۲۰۳ شغل در ۵ طرح تولیدی چهارمحال و بختیاری به تصویب رسید.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: اعضای این کارگروه در استان با پرداخت ۱۴۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات سرمایه ثابت از محل طرح رونق تولید برای ۹ واحد تولیدی با اشتغالزایی ۵۲ نفر موافقت کردند.
وی گفت: اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری در این نشست برای پرداخت ۱۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات سرمایه در گردش از محل طرح رونق تولید با ایجاد ۱۳۵ شغل رای مثبت دادند.
رستمی تاکید کرد: اعضای این کارگروه همچنین با پرداخت ۲۰ مورد تسهیلات سرمایه ثابت از محل بازسازی و نوسازی اصناف به ارزش ۳۵ میلیارد و ۸۰ میلیون ریال و اشتغالزایی ۵۹ نفر موافقت کردند.
در این نشست مشکل تعدادی از واحدهای تولیدی چهارمحال و بختیاری بررسی و پس از بیان دیدگاه‌های کارشناسی نسبت به ارائه راهکارهای قانونی، علمی و عملی برای رفع این مشکلات اقدام شد.
بیشترین مشکلات واحدهای تولیدی چهارمحال و بختیاری در زمینه بدهی‌های مالیاتی، بانکی و دریافت تسهیلات اشتغالزایی است.

46

کد خبر 1325107

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =