دستگیری دزدانی که جوان ۱۸ ساله را برای سرقت گوشی کشتند

صدا و سیما نوشت: اواسط آبان، خبری مبنی بر قتل جوان ۱۸ ساله به خاطر دزدی تلفن همراه به پلیس گزارش شد.

سردار لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: اواسط آبان، خبری مبنی بر قتل جوان ۱۸ ساله به خاطر دزدی تلفن همراه به پلیس گزارش شد.
وی افزود: به محض اطلاع از این موضوع، ماموران در محل حضور پیدا کردند و متوجه شدند که دو نفر دزد و زورگیر با وارد کردن ضربات چاقو به گردن این جوان ۱۸ ساله وی را به قتل رساندند که این جوان پس از انتقال به بیمارستان هفتم تیر، فوت می‌کند.
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: پس از پیگیری، این افراد که دو نفر بودند در حومه شهر تهران شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: در بررسی‌های بیشتر مشخص شد یکی از این دو نفر سابقه دار است و به مدت ۱۰ سال به خاطر جرایم دیگر در زندان بوده که به تازگی آزاد و اقدام به قتل این جوان بی گناه کرده است.
وی افزود: ممکن است اقدامات پلید آن‌ها در حوزه بانوان بوده باشد و بررسی‌های بیشتر در حال انجام است.
دزدان طلاسازی ، در دام ماموران پلیس آگاهی
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: سه دزد که ۶ کیلوگرم طلا را از یک طلاسازی در بازار دزدیده بودند، دستگیر شدند.
سردار لطفی افزود: پنجشنبه هفته گذشته بود که دزدان مسلح ساعت ۸ صبح وارد کارگاه طلاسازی می‌شوند و بعد از ضرب و شتم دو کارگر اقدام به بردن طلا به وزن ۶ کیلوگرم و به ارزش ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان می‌کنند.
وی گفت: با ورود پلیس به این موضوع و بررسی‌های انجام شده و مظنون بودن به یکی از کارگران و صحبت‌های ضد و نقیض او موجب می‌شود که پلیس به این کارگر شک کند و طی بررسی‌های انجام شده این کارگر اعتراف به همکاری با دزدان می‌کند.
سردار لطفی افزود: این کارگر چند ماهی بود که توسط صاحب طلاسازی بدون هیچ استعلامی و از یک قهوه خانه برای کار به طلاسازی برده شده بود.
سردار لطفی افزود: با بررسی‌های بیشتر سارقان دستگیر و طلاها نیز کشف و ضبط شد.
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: از دزدان یک قبضه سلاح کلت کمری و چاقو نیز به دست آمد.
وی از صاحبان طلافروشی‌ها و طلاسازی‌ها خواست هنگام بکارگیری نیروی جدید حتما استعلام‌های لازم را از پلیس آگاهی بگیرند تا با چنین مشکلاتی مواجه نشوند.
231
کد خبر 1325557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =