وقتی بازیکنان تیم صدرنشین لیگ لباس گرم ندارند

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان گفت: در شأن ما نیست درخصوص این موارد صحبت کنیم اما بازیکنان ما به دلیل نداشتن لباس گرم روی نیمکت از سرما می‌لرزند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان که باحضور تعدادی از بچه‌های موسسه همدم در هتل آبان مشهد برگزار شد با اشاره به روز جهانی معلولان اظهار داشت: بچه‌های موسسه همدم هنرمندی‌های هستند که قبلا در جمع آنها حضور پیدا کردیم و برایشان آرزوی سلامتی دارم.

سرمربی شهرخودرو خراسان با بیان اینکه بازی مهمی پیش رو داریم وضعیت جدول به شکلی است که نیازی مبرمی به این سه امتیاز داریم، ادامه داد: خیلی از بازی‌های که بردیم به خاطر حضور تماشاگران بود. از آنها می خواهم فردا هم ما را یاری کنند.

وی افزود: صنعت نفت آبادان تیم متحول شده ای است که بازی های باکیفیتی ارائه می دهد.

گل محمدی با اشاره به اینکه باید در ضربات آخر دقت لازم را داشته باشیم تا به پیروزی برسیم، گفت: محمد آقاجان پور تنها مصدوم ما است، هنوز تغییراتی ایجاد نشده به عنوان مثال در لباس گرم زمستانی و چمدان، در شأن ما نیست در این خصوص صحبت کنیم ما باید در ماه های آتی در آسیا حضور پیدا کنیم در لیگ نتوانستیم شرایط را فراهم کنیم چه برسد به آسیا.

سرمربی تیم شهر خودرو خراسان افزود: وقتی صحبت می کنیم می‌گویند این مسائل پیش پا افتاده است چند هفته است بازیکنان روی نیمکت از سرما می‌لرزند.

۲۵۵ ۴۳

کد خبر 1325825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =