ابتکار جالب در بانک‌های کشور رومانی

ایبنا نوشت: بانک تاریخی کشور رومانی با همکاری یک کتابفروشی زنجیره‌ای در این کشور به مشتریان خود کتاب هدیه می‌کند و آن‌ها را به این کار تشویق می‌کند.

این بانک تاریخی واقع در شهر بخارست با همکاری کتابفروشی کارتورستوایس که یک کتابفروشی معتبر در این کشور محسوب می‌شود به کسانی که برای انجام کارهای بانکی مراجعه می‌کنند کتاب هدیه و مکانی برای کتاب خواندن تهیه می‌کند.

این بانک در قرن نوزدهم میلادی به سبک ساختمان‌های یونانی ساخته شده است و یک مکان تاریخی محسوب می‌شود. در داخل فضای این بانک فضای مدرنی برای کتاب خواندن تهیه شده است که مشتری‌ها می‌توانند ساعات انتظار خود را در آنجا کتاب بخوانند.

به گفته ژان کریستولونی صاحب ساختمان بانک برای پروژه کتابخوانی در این مجموعه حدود ۴۰۰هزار یورو هزینه شده است که مقداری از آن را بانک متحمل شده است.

البته این اولین بانکی در رومانی نیست که این کار را می‌کند. قبلاً بانک‌های دیگر شهر بخارست احداث کتابخانه در بانک را تجربه کرده بودند.

در حال حاضر حدود ۱۰هزار جلد کتاب و ۵هزار لوح فشرده کتاب در این بانک برای استفاده مشتریان در نظر گرفته شده است که بعضی از آن‌ها به مشتری هدیه یا فروخته می‌شود.

۲۴۱۲۴۱
 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1326020

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =