بازار خودرو بر مدار افزایش/ دنا دو میلیون بالا رفت

بازار خودرو امروز در شرایطی فعالیت خود را آغاز کرد که خودروهای فایل شده در بازار نسبت به دیروز افزایش قیمت را تجربه کردند.

به گزارش خبرآنلاین، امروز در بازار خودرو در مورد خودروهای سایپا قیمتها نسبت به روز گذشته تقریبا ثابت ماند. با این همه خودروی ساینا که ۱۰۰ هزار تومان گران‌تر شد و ۶۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید. از سوی دیگر نرخ تیبا صندوق دار نیز با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی امروز ۵۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شد. این میان تیبا دو بدون هیچ تغییری نسبت به روز گذشته همچنان ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شد. همچنین کوبیک دنده ای همچنان ۶۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد.

خودرو

در میان محصولات ایران خودرو بعد از گذشت یک روز قیمت‌ها روند نزولی داشتند دوباره به سمت صعودی حرکت کردند. بر این اساس نرخ سمند با افزایش قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی به نرخ ۹۵ ملیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت پژو جی ال ایکس همچنان ۷۸ میلیون تومان بود. پژو پارس نیز با افزایش قیمت ۴۰۰ هزار تومانی ۱۰۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و در طرف دیگر قیمت رانا به ۸۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید.

همچنین پژو ۲۰۶ امروز نیز بدون تغییر ماند به نحوی که تیپ دو همچنان ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رسید. این در حالی است که نرخ مصوب کارخانه برای این خودرو تنها ۶۷ میلیون تومان است. از سوی دیگر پزو ۲۰۶ تیپ ۵ هم ۱۰۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و صندوق دار آن نیز ۱۰۷ میلیون تومان قیمت گذاری شد.

در سوی دیگر دنا با افزایش قیمت دو میلیون تومانی علاوه بر اینکه رکود بیشترین افزایش قیمت روز را از آن خود کرد قیمت تیپ دو آن هم به ۱۲۷ میلیون تومان رسید. دنا پلاس نیز در حالی ۱۴۱ میلیون تومان خرید و فروش شد که این مهم از افزایش یک میلیون تومانی آن خبر می‌دهد.


۲۲۳۲۲۸

کد خبر 1326480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =