برگزاری جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان به میزبانی دانشگاه لرستان

جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان لرستان، به ریاست معاون سیاسی، امنیتی استاندار و به میزبانی دانشگاه لرستان، برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، این جلسه، به ریاست محمود ثمینی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان در محل حوزه ریاست دانشگاه لرستان تشکیل شد. جلسات کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان، هر بار در یکی از دانشگاهها برگزار می شود. 

در این جلسه، مدیران دانشگاههای استان و سایر مسئولان مرتبط با موضوعات کمیسیون دانشجویی شورای تأمین، حضور داشتند.

دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان، بر این نکته تأکید کرد که فضای دانشگاه لرستان، یک فضای بانشاط همراه تضارب آراء برای فعالیت تشکلهای دانشجویی است و تشکلهای دانشجویی مختلف در چارچوب قانون و با تفکرات متنوع، به فعالیت مشغول هستند.

توانسته‌ایم فضای نقد سازنده و تبادل دیدگاه در زمینه فعالیتهای متنوع تشکلهای دانشجویی را فراهم کنیم

 رئیس دانشگاه لرستان افزود:«تا جایی که مقدور بوده است توانسته‌ایم فضای نقد سازنده و تبادل دیدگاه در زمینه فعالیتهای متنوع تشکلهای دانشجویی را فراهم کنیم تا فضای دانشگاه یک فضای بانشاط و در عین حال، همراه آرامش و قانونمداری باشد».

 محمود ثمینی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان که ریاست جلسه را برعهده داشت در سخنانی، بر تعامل مستمر مدیران با دانشجویان به عنوان یک قشر مطالبه‌گر و آگاه، تأکید کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان، گفت:«وقتی دانشجو نقد یا پرسشی دارد خوب است جلسات پرسش و پاسخ با حضور مدیران مربوطه برگزار شود تا جلسات پرسش و پاسخ دانشجویی، اثرگذارتر باشند».

ثمینی، بیان کرد:«دانشجویان عزیز، آینده‌سازان این مملکت هستند و به همین علت، همواره باید بر مبنای تعامل، با آنها ارتباط داشت».  

گفتنی است در این جلسه، علیرضا بیرانوند، معاون مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان و محمد رضایی، مسئول دبیرخانه کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان لرستان نیز حضور داشتند.

وضوعات و مسائل مختلف دانشگاهها

در این جلسه که دکتر حجت‌اله یونسی، معاون دانشجویی دانشگاه لرستان و رئیس کمیته نظارت بر خوابگاههای خودگردان استان حضور داشت درباره موضوعات و مسائل مختلف دانشگاهها، مراکز آموزش عالی و خوابگاههای دانشجویی استان، بحث و تبادل دیدگاه صورت گرفت.

46

کد خبر 1327102

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =