دستگیری ۲ نفر از لیدرهای اغتشاشات نجف آباد

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری ۲ نفر از لیدرها و هدایت کنندگان اصلی اغتشاشات آبان ماه شهر نجف آباد و یزدانشهر خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس اصفهان،  سرهنگ محمد حسین باباکلانی اظهار داشت: تعدادی از مخلان نظم و امنیت عمومی با سوء استفاده از اعتراضات مردمی در خصوص طرح سهمیه بندی بنزین اقدام به آتش زدن اموال و اماکن عمومی و دولتی در شهرنجف آباد و یزدانشهر کردند که شناسایی و دستگیری آنها به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های تخصصی پلیس مشخص شد دو نفر از اغتشاشگران اقدام به ترغیب، هدایت کردن و سازماندهی سایر افراد می کردند که دستگیری آنان به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این افراد دیگر اغتشاشگران را برای آتش زدن و تخریب اماکن دولتی و خصوصی ترغیب و هدایت می کردند، بیان داشت: متهمان پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی شناسایی و طی ۲ عملیات جداگانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد، با اشاره به اینکه دستگیر شدگان تحویل مراجع قضائی شدند، تاکید کرد: تمامی عوامل اصلی مرتبط با اغتشاشات آبان ماه شهرستان نجف آباد و مزدوران ضد انقلاب خارج نشین زیر ذره بین و چتر اطلاعاتی پلیس قرار دارند.

گفتنی است بنا بر اعلام پلیس اصفهان عامل اصلی راه بندان خیابان و آتش زدن اتوبوس شرکت واحد اصفهان در حوادث اخیر نیز دستگیر شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان از شهروندان خواسته است هر گونه اخبار درخصوص اغتشاشگران و عوامل مرتبط را از طریق تماس با شماره تلفن های ۲۱۸۲۵۸۲۸ و ۲۱۸۲۵۸۴۷به این  پلیس اطلاع دهند.

۴۶

کد خبر 1327653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =