کالدرون: برای قهرمانی دوباره به توانایی بازیکنانم ایمان دارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 9 سال است پرسپولیس در خانه ذوب آهن پیروز نشده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن درباره این بازی اظهار داشت: از اینکه در اصفهان هستیم خوشحالیم. می‌دانید که بازی فردا برای هر دو تیم سخت است. ما 9 سال است که در خانه ذوب آهن پیروز نشده است. ذوب آهن در بازی های خود خوب بازی کرده اما من به تیم خودم اطمینان خوبی دارم.

وی ادامه داد: تیم خیلی خوبی رقیب فردای ماست. در ابتدای فصل مشکلاتی داشتند اما در دو بازی آخر خیلی خوب بازی کردند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه بازی آنها با نساجی لغو شد و به همین دلیل یک بازی کمتر انجام دادند، باتوجه به این موضوع برای بازی فردا چقدر آماده هستند، افزود: ما بعد از اینکه بازی با نساجی لغو شد تمرینات خوبی انجام دادیم. در تمرینات خیلی خوب بودیم و برای بازی فردا آماده هستیم.

وی در مورد اینکه بیرانوند با توجه به سفر به هنگ کنگ فردا بازی می کند یا نه افزود: فردا ترکیب ما را می بینید. برای ما و ایران افتخار است که بیرانوند جزو 3 نامزد برتر آسیا و بهترین گلر آسیاست.

کالدرون درباره اینکه پرسپولیس در 3 فصل گذشته انتظارات را بالا برده اما این فصل نسبت به قبل عملکرد خیلی خوبی نداشته اظهار داشت: من به همه نظرات احترام می گذارم. وقتی این چالش را پذیرفتم می دانستم کار سختی داریم و رسیدن به قهرمانی چهارم سخت است. برای همین به توانایی بازیکنانم ایمان دارم و می‌توانیم باز هم قهرمان شویم. درست است نتایج خیلی خوبی نداشتیم اما موقعیت‌های زیادی ایجاد می‌کنیم. اگر این موقعیت ها گل شوند تیم بهتری می شویم.

وی درباره محروم و مصدوم های پرسپولیس برای بازی فردا هم افزود: کمال امروز برای اولین بار بعد از عمل جراحی‌اش در لیست 18 نفره ماست. ما خیلی خوشحالیم که او برگشته چرا که بازیکن مهمی برای ماست. البته نیاز به زمان دارد تا آماده شود. کمال بازیکن حرفه ای است و از امروز در کنار ماست.

سرمربی پرسپولیس در مورد خط دفاعی و ثباتی که در این خط نیست اظهار داشت: خط دفاعی ما، خط هافبک ما و دروازه‌بان ما خیلی عالی هستند. مسلما 3 دفاع وسط خوب داریم که یکی بیرون می‌ماند. هر 3 بازیکن در سطح عالی هستند. اگر با 3 دفاع بازی نکنیم یکی همیشه بیرون می‌ماند. خط دفاع ما همیشه خوب کار کرده است. سیدجلال حسینی گاهی مصدوم بود و شجاع خلیل‌زاده هم محروم بود. سوالات شما طبیعی است اما هر کدام برای ما بازی کنند ما خوب هستیم. برای من خیلی خوب است 3 دفاع در این سطح داریم. دوست دارم در پست های دیگر هم این مشکل را داشته باشم و رقابت خیلی زیادی بین بازیکنان باشد. وقتی شجاع محروم شد یک نفر دیگر بازی کند. سید جلال هم مصدوم شد یک بازیکن دیگر بازی کرد.

256 43

کد خبر 1327687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =