کاهش مطالبات شهرداری اردبیل تا ۳۰ درصد

نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل از کاهش ۳۰ درصدی در مطالبات شهرداری اردبیل به مناسبت هفته بسیج خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، جواد انصاری در دیدار با مسئولان شهرداری اردبیل اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و ارج نهادن به مقام شامخ بسیجیان، شهرداری اردبیل به همراهی شورای شهر در مطالبات خود برای شهروندان ۳۰ درصد کاهش اعمال می کند.

وی گفت: این طرح از تاریخ یازدهم آذرماه تا سی ام آذرماه به شرط پرداخت نقدی به تمامی مطالبات شهرداری‌ باستثنا اجاره بها مستغلات شهرداری و عوارض مربوط به ارزش افزوده کارخانجات، هزینه آماده سازی و هزینه حفاری برای عموم شهروندان اجرا می‌شود.

رئیس کمیسیون ایثارگران و حقوقی شورای اسلامی شهر اردبیل ضمن تبریک هفته بسیج به بسیجیان سلحشور اردبیل گفت: بسیج فرزند انقلاب است و تمامی دستاوردهای فرهنگی، اقتصادی، علمی و نظامی کشور در سایه بسیج و بسیجیان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی فراگیر شدن تفکر بسیجی را وظیفه تک تک نهادها و دستگاههای اجرایی دانست و بسیج پشتوانه مردم برای حل مشکلات است و شورا و شهرداری نیز در ارایه خدمات به شهروندان بسیجی وار حرکت می‌کنند.

ارائه خدمات ویژه به شهرواندان اردبیل

نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل تصریح کرد: همواره بسیج شورا و شهرداری اردبیل برای تحقق گام دوم انقلاب و تقویت روحیه جهادی و جوانمردی در توسعه و آبادانی شهر میکوشند چرا که معتقدند سنگر خدمت همچنان عوض نشده و مجموعه مدیریت شهری در راستای ارایه خدمات و ارتقا رضایت شهروندان خدمات ویژه ارائه می دهد.

وی عنوان کرد: عوارض نوسازی و بها خدمات پسماند و کسب و پیشه سالهای قبل و جاری، کل عوارض بها خدمات مسکونی و تجاری، جرایم ماده صد و عوارض متعلقه، کل عوارض پروانه مسکونی و تجاری، عوارض تفکیک و نقل و انتقال، کاهش و بخشودگی کل جرائم‌ سالهای قبل عوارض خودرو از جمله این مطالبات است که تمامی ادارات، بانک‌ها و موسسات خصوصی نیز می‌توانند از تسهیلات فوق بهره مند شود.

46

کد خبر 1327735

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =