بازداشت اعضای شبکه‌ ایجاد ناامنی در گلپایگان

فارس نوشت: رئیس دادگستری گلپایگان گفت: در برخورد با کوچکترین مسأله‌ای که موجب سلب امنیت مردم و نظام شود فروگذاری نخواهیم کرد و در این راستا یک شبکه که قصد ایجاد ناامنی در شهرستان داشت با تلاش نیروهای انتظامی دستگیر شدند.

نجفعلی علیان عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گلپایگان با بیان اینکه قوانین جدید رئیس قوه قضائیه موجب تحولات جدیدی در کشور شده که قطعأ این تحول در تراز انقلاب است، اظهار کرد: وظیفه ذاتی قوه قضائیه تحقق عدالت فردی و اجتماعی و حفظ حقوق مردم در جامعه و نظارت بر حسن اجرای قوانین است.

رئیس دادگستری گلپایگان با اشاره به کمبود نیروی انسانی در دادگستری گلپایگان، افزود: یک سوم چارت سازمانی نیرو در دادگستری گلپایگان داریم و قضات تا پاسی از شب مشغول رسیدگی به پرونده‌ها هستند.

رئیس دادگستری گلپایگان خاطرنشان کرد: در برخورد با کوچکترین مسأله‌ای که موجب سلب امنیت مردم و نظام شود فروگذاری نخواهیم کرد و در این راستا یک شبکه که قصد ایجاد ناامنی در شهرستان داشت با تلاش نیروهای انتظامی دستگیر شدند.

علیان گفت: علاوه بر اصلاح و آموزش برای زندانیان اشتغالزایی برای آن‌ها ایجاد کردیم، برای جلوگیری از بازگشت زندانیان مواد مخدر به زندان به ایجاد یک کمپ علمی در شهرستان نیاز است.

23231

کد خبر 1327794

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =