جزییاتی از حادثه سوله ۵ هزار متری شهر قدس که در آتش خاکستر شد/ تصاویر

تسنیم نوشت: سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی گسترده در یک سوله پنج هزار متری در شهر قدس خبر داد.

سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی گسترده در یک سوله در شهر قدس، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 8:58 صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در جاده قدیم کرج، بعد از پل کفش ملی، جاده اندیشه به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه چندین دستگاه تانکر آب، خودروهای حامل تجهیزات تنفسی و کف به محل حادثه اعزام شدند.

 سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل آتش‌سوزی خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران بود، گفت: در محل حادثه آتش‌نشانان شهر قدس نیز حضور داشته و مشغول عملیات بودند.

وی تصریح کرد: محل حادثه ساختمان سه طبقه بزرگ به وسعت هر طبقه حدود 5 هزار بود که قصد داشتند آن را به سردخانه صنعتی تبدیل کنند.

ملکی ادامه داد: داخل تمام طبقات موادغذایی مخصوصاً انواع روغنهای غذایی، کره و ظروف بسته‌بندی نگهداری می‌شد و کاملاً شعله‌ور بود.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اشاره به متصاعد شدن دود و حرارت به بیرون از ساختمان، خاطرنشان کرد: شدت حرارت به قدری بالا بود که بخشی از  دیوارها و سقفها ترک خورده، دِفُرمه شده و احتمال تخریب ساختمان وجود داشت.

وی افزود: آتش‌نشانان با استفاده از آب و تزریق کف عملیات خود را آغاز کردند، اکنون آتش خاموش شده و از سرایت بیشتر آن به اطراف جلوگیری به عمل آمده است.

ملکی با اشاره به دودگرفتگی جزئی چند آتش‌نشان در این حادثه، متذکر شد: نیروها مشغول ایمن‌سازی و تخلیه دود هستند و تا ساعتی دیگر عملیات به پایان می‌رسد.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی ,

47231

کد خبر 1327965

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =