خرید باتری سوزوکی از نمایندگی باتری سپاهان توسط شرکت امداد باطری

باتری سوزوکی به عنوان محصول برتر شرکت سپاهان و نیز محصول مشترک این شرکت و شرکت سوزوکی ژاپن بوده و نیز دارای 15 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

شرکت سپاهان باتری از بزرگترین و مشهورترین تولید کنندگان باتری ماشین در سطح خاورمیانه می باشد که توانسته است با تولید محصولات متنوع از جمله باتری سوزوکی و اوربیتال جوابگوی نیاز مشتریان عزیز باشد. برند سوزوکی از بهترین و با کیفیت ترین باتری های شرکت سپاهان باتری می باشد که دارای 15 ماه گارانتی تعویض بوده که پس از فعال سازی گارانتی قابل پیگیری توسط مشتریان عزیز می باشد.

لازم به ذکر است باتری های سوزوکی نیاز به داشتن کارت گارانتی نداشته و پس از فعال کردن گارانتی خدمات آن در همه جای ایران بدون نیاز به کارت گارانتی قابل استفاده خواهد بود

شرکت امداد باتری جزو تعداد محدودی از شرکت های ثبت شده در فروش اینترنتی باتری در ایران و دارای نمایندگی باتری سوزوکی از شرکت سپاهان باتری و هم چنین دارای گواهی خدمات پس از فروش باتری سوزوکی بوده و آماده ثبت درخواست باتری از طرف مشتری و ارسال آن به صورت رایگان در تمامی نقاط شهر تهران می باشد.

مشخصات باتری سوزوکی:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید صفحات اکسپند

دارای چراغ نشانگر وضعیت شارژ و یا دشارژ بودن باتری

دارای قدرت بالای استارت زنی موتور در سرمای شدید

و مهمتر از همه سازگاری با شرایط آب و هوایی ایران

ما خرید باتری سوزوکی  را به شما پیشنهاد می دهیم:

تلفن سفارش :88866283-021

فروش باتری سوزوکی با برند سوزوکی از طریق نمایندگی اصلی سپاهان باتری و نیز سایت   suzuki-battery.comامکان پذیر می باشد.

قیمت باتری سوزوکی با توجه به کیفیت و خدمات آن نسبت به سایر باتری های تولید داخل مناسب می باشد و مشتریان می توانند با مناسب ترین هزینه بهترین و با دوام ترین باتری اتمی ایرانی متناسب با خودروی خود را خریداری نمایند.

مشتریان شرکت سپاهان به عنوان سرمایه های شرکت سپاهان بوده و شرکت در صدد است تا با خدمات دهی بهتر و بیشتر وفاداری مشتریان خود را نسبت به خود حفظ نماید.

2121

کد خبر 1328896

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =