انصاری‌فرد: پیشنهاد امارات به کالدرون بی‌اهمیت است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه در نقل و انتقالات نیم فصل یک بازیکن قرضی و یک بازیکن آزاد جذب می‌کند، به پیشنهاد تیم ملی فوتبال امارات به گابریل کالدرون واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدحسن انصاریفرد درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد مقابل ذوب آهن گفت: به نظرم شرایط تیم ما باتوجه به گذشت ۱۲ هفته خوب است. گابریل کالدرون سرمربی تیم ترکیب اصلی خود را شناخته و به مسائل فنی مسلط است. بازگشت بشار رسن به تیم و قرار گرفتن بازیکنان در پست های خود، شرایط را خوب کرده است.

وی که با رادیو تهران گفتگو می کرد، در خصوص برنامه های نیم فصل پرسپولیس تصریح کرد: اتفاقا روز گذشته آخرین جلسه را با کالدرون برگزار کردیم. چند بازیکن را به کالدرون معرفی کرده بودیم که یک نفر را صد درصد تایید کرد. یکی دو بازیکن کاندیدای دیگر هم داریم که بعد از توافق با آنها، نامشان را به کالدرون اعلام می کنیم. در صورت موافقت سرمربی، این بازیکنان را جذب می کنیم وگرنه سراغ گزینه های کالدرون می رویم.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: برای جذب بازیکن وسواس به خرج می دهیم. در نیم فصل بازیکن خوب و با کیفیت کم است ولی با این مسائل داریم یک بازیکن قرضی و یک بازیکن آزاد می گیریم.

انصاریفرد درباره مشکلات استقلال برای پرداخت پول به استراماچونی گفت: ما پول کالدرون را پرداخت کردیم و مشکلی نداریم. تا نیم فصل هم به تعهداتمان عمل می کنیم. فقط یکی دو بازیکن مثل بشار رسن و رادو شوویچ و طلب های قبلی باقی مانده است که آنها را هم پرداخت می کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اختلافات موجود در هیات مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: همیشه در یک جمع اختلاف سلیقه وجود دارد ولی الان شرایط تیم خوب است و سعی کردیم مسائل را با تفاهم انجام بدهیم. سعی‌مان بر این است مسائل داخل باشگاه به خارج از جلسه منعکس نشود. طبیعی است که اختلاف دیدگاه و اختلاف سلیقه وجود دارد. برای مصالح تیم این مسائل را کنار گذاشته ایم.

انصاریفرد در پاسخ به این سئوال که آیا برای جذب بازیکنان خارجی سقف مالی تعیین شده است؟ یادآور شد: برای جذب بازیکن خارجی سقف مالی نگذاشته ایم و بستگی به کیفیت و آزاد یا قرضی بودن آن دارد. در مجموع قرار است پول زیادی بابت بازیکن خارجی پرداخت نکنیم.

وی در خصوص پرونده برانکو ایوانکوویچ و مطالباتش از پرسپولیس گفت: شکایت ۴۰ صفحه ای برانکو و دستیارانش به دست ما رسید ولی ما هم نامه ای به فیفا زدیم و نکات مدنظرمان را اعلام کردیم. تا جایی که بتوانیم شکایت نمی کنیم. برای برانکو از راه های مختلف پیغام فرستادیم تا مشکل را حل کنیم. بحث تخفیف هم نیست. هم او طلبی دارد که باید پرداخت کنیم و هم باشگاه حقی دارد که امیدوارم به تفاهم برسیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره درآمد باشگاه از بلیت فروشی اظهار کرد: چون بلیت فروشی اینترنتی برای اولین بار صورت می گیرد، اشکالاتی هست ولی ما استفاده مالی از بلیت فروشی نبردیم و هزینه و درآمدمان «سر به سر» شد. برای نیم فصل دوم قرار شد بلیت فروشی را باشگاه در اختیار بگیرد.

انصاریفرد در خصوص شکایت شرکت بلیت فروشی از پرسپولیس گفت: بله، شرکت ریحان فیلم شکایت ۷ میلیاردی کرده بود که داریم به تفاهماتی می رسیم تا پولشان را پرداخت کنیم و از شکایتشان صرفنظر کنند.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، تاکید کرد: جلساتی برگزار شده است. با مسئولان فرابورس، بورس، کارگزاران یک بانک مرتب جلساتی داشته ایم تا این کار تا جایی که ممکن است به ثمر برسد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد تیم ملی امارات به گابریل کالدرون هم گفت: از این صحبت ها زیادی می شود ولی رسمی چیزی نبود. حداقل در مورد تیم ما چنین پیشنهادی نشد و نسبت به این خبرها بی اهمیت هستیم.

256 251

کد خبر 1328939

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • NL ۱۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
    0 0
    ما تاجی ها هم دوست داریم که کالدرون بماند تا دربی را به راحتی آب خوردن ببریم .