اجرای طرح پاک‌سازی و دستگیری ۴۳ سارق حرفه‌ای در اهواز

مهر نوشت: فرمانده انتظامی اهواز و دستگیری ۴۳ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار با ۱۲۳ فقره انواع سرقت ظرف سه روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محسن دالوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم‌خیز، با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار، همچنین فروشندگان مواد مخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به مدت سه روز در شهرستان اهواز به مرحله اجرا درآمد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۴۳ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، ۶ خرده‌فروش مواد مخدر و ۲ عامل تیراندازی را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی، طی چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ دالوند بیان داشت: مأموران انتظامی در راستای اجرای این طرح مقدار ۲۵۰۶ گرم انواع مواد مخدر، تعدادی اموال سرقتی و تعداد یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز نیز کشف کردند.

وی افزود: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۱۲۳ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه در این راستا ۲۳ معتاد نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شد، عنوان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه‌روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

۴۶

کد خبر 1329350

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =