ثبت‌نام ۴۸۱۷ متقاضی از آذربایجان‌غربی در طرح اقدام ملی مسکن

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه‌وشهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: در فاز نخست طرح اقدام ملی مسکن، چهارهزار و ۸۱۷ نفر در ۹ شهرستان استان نام‌نویسی کردند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، جلال تقی‌دخت با اشاره به اینکه بیشترین میزان نام‌نویسی در شهرستان ارومیه با یک‌هزار و ۲۰۰ فقره بوده، اظهار کرد: متقاضیان واجد شرایطی که در سامانه ملی این طرح ثبت‌نام و مدارک خود را تکمیل کرده‌اند، پیامک حاوی کدپیگیری را تا ۲۰ روز آینده دریافت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه فاز نخست طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در ٩ شهرستان استان اجرایی‌ می‌شود، اضافه کرد: این شهرها شامل ارومیه، خوی، نقده، سردشت، شاهین‌دژ، اشنویه، تکاب، محمدیار و سیه‌چشمه است.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه‌وشهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ظرفیت ثبت‌نام تنها در شهرهای سردشت و سیه‌چشمه پر نشده است.

طرح «اقدام ملی تولید وعرضه مسکن» به منظور احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور آغاز شد که از این تعداد سهم آذربایجان‌غربی نزدیک به ٢١ هزار واحد است، ثبت‌نام متقاضیان از روز سه‌شنبه گذشته به مدت سه روز  تا ١٠ صبح امروز ٢١ آذرماه انجام شد.

46

کد خبر 1331750

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =