رضا کیانیان و گیتی خامنه، قصه می‌گویند

هنرمندان سینما و تلویزیون از جمله رضا کیانیان و گیتی خامنه، به مدت ۵ روز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برای علاقه‌مندان قصه خواهند گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بیست‌و‌دومین جشنواره قصه‌گویی از سه‌شنبه ۲۶ تا شنبه ۳۰ آذر با قصه‌گویی مهمان‌های ویژه برگزار خواهد شد.

رضا کیانیان، گیتی خامنه، بهرام شاه‌محمدلو، مصطفی رحماندوست، مجید قناد و سارا روستاپور از جمله هنرمندانی هستند که در این دوره از جشنواره به قصه‌گویی خواهند پرداخت.

هنرمندان، قصه منتخب خود را برای قصه‌گویان و علاقه‌مندان روایت می‌کنند. این قصه‌ها بر اساس زندگی این هنرمندان و یا سلیقه ادبی‌شان هر روز انجام می‌شود.

گیتی خامنه، مجری برنامه‌های کودک و نوجوان تلویزیون و داور بخش بین‌الملل در بیست‌و‌دومین جشنواره قصه‌گویی، ساعت ۱۷ روز سه‌شنبه ۲۶ آذر قصه‌ای از زندگی خود خواهد گفت.

بهرام شاه‌محمدلو، قصه‌گو و مجری پیش‌کسوت در حوزه کودک و نوجوان، روز چهارشنبه ۲۷ آذر ساعت ۱۷ برای حاضران قصه منتخب خود را می‌گوید.

مصطفی رحماندوست، شاعر و نویسنده کودک و نوجوان، پنج‌شنبه ساعت ۱۷ قصه‌گویی می‌کند. قصه‌گویی سارا روستاپور، مجری برنامه‌های کودک روز جمعه در تاریخ ۲۰ آذر ساعت ۱۱ صبح و قصه‌گویی عمو قناد، قصه‌گوی برنامه‌های کودک و نوجوان همان روز ساعت ۱۷ اجرا می‌شود.

اجرای قصه‌گویی هنرمندان با حضور رضا کیانیان روز ‌شنبه، ۳۰ آذر هم‌زمان با آیین پایانی جشنواره انجام می‌شود.

بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۸ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

۵۷۵۷

کد خبر 1331974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =